Údené mäso

Údené mäso - chutné a jednoduché recepty

90 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Údené mäso. Skúste ešte dnes jeden z týchto 90 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Údené mäso strávite, je - 240 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Chrumkavá zemiaková baba, Najlepšie pečené údené koleno - recept, Domáca fazuľovica v kotlíku, Granadír so slaninkou patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Zemiakové knedle plnené údeným mäsom

Zemiakové knedle plnené údeným mäsom varím pravidelne cez víkend, keď sme na chalupe.

Fazuľa s údeným mäsom

Táto tradičná slovenská polievka je ideálnym jedlom pre chladné dni.

Polievka krúpková od babky

Obľúbená polievka ktorú má snáď každý rád.

Zemiaková pomazánka

Dobrá na toasty, ale aj rožteky .Doplniť zeleninou je veľmi vhodné a chutné spolu.

Dusená kyslá kapusta

Tento recept som našla na nete ,trošku upravila a môžem Vám povedať kapusta je výborná.

Guláš s haluškami

Guláš veľmi dobrej chuti ,halušky spravia gulášu zvláštnu a výbornú chuť . Chutí výborne varený v kotlíku v záhrade, ale aj na sporáku v kuchyni 😉

Pomazánka z údeného mäsa

Chutná pomazánka z údeného mäsa, ktorá sa hodí na raňajky alebo ako občerstvenie počas dňa. Príprava je rýchla a jednoduchá.

Zeleninová polievka s údeným mäsom

Toto je jednoduchý a výživný recept na polievku, v ktorej údené mäso skutočne vynikne svojou špecifickou chuťou.

Zemiakové guľky plnené údeným mäsom

Zemiakové guľky plnené údeným mäsom sú tradičným slovenským jedlom, ktoré si zamiluje každý. Guľky sú výborné samy osebe, ale v kombinácii s údeným mäsom dostanú úplne nový rozmer. Príprava je trochu časovo náročnejšia, ale výsledok stojí za to.

Zapekané cestoviny s údeným mäsom

Klasické zapekané cestoviny s pridaným údeným mäsom pre extra chuť. Jednoduchý a rýchly spôsob, ako pripraviť lahodnú večeru pre celú rodinu.

Plnka do kačice

Klasická plnka do kačice, ktorá dodá vášmu jedlu výnimočnú chuť. Je jednoduchá na prípravu a zaručene uspeje u každého milovníka tradičnej kuchyne.

Zemiakové gule s údeným mäsom

Tradičné slovenské jedlo, ktoré neodolá žiadny milovník domácej kuchyne. Guľky zo zemiakového cesta, plnené údeným mäsom, podávané s kyslou kapustou.

Chrenová omáčka s údeným mäsom

Pripravte si domácu chrenovú omáčku s údeným mäsom. Tento recept je perfektný pre nedeľný obed alebo inú špeciálnu príležitosť.

Pečené zemiaky s kyslou kapustou a slaninkou

Tento recept na pečené zemiaky s kyslou kapustou a slaninkou je ideálnou voľbou pre gurmánov, ktorí majú radi kombináciu slaniny, zemiakov a kyslej kapusty. Pečené zemiaky sú krásne zlaté a chrumkavé, zatiaľ čo kyslá kapusta a slanina pridávajú skvelú chuť a textúru.

Krúpna baba

Recept na tradičnú slovenskú zemiakovú krúpnu babu, ktorá sa podáva teplá alebo aj studená.

Fazuľová polievka s údeným mäsom a zeleninou

Chutná a výživná polievka, ideálna pre chladné dni. Fazuľa, údené mäso a zelenina tvoria dokonalú kombináciu, ktorá Vaše chuťové bunky určite poteší.
REKLAMA