Všetko čo varíš, var s láskou

Tastelist je srdečná výmena jedinečných rodinných receptov, ktoré sa medzi sebou odovzdávajú už celé generácie a zdieľajú medzi priateľmi

Cookie star
Tastelist image

Tastelist je stránka o chutných receptoch určená pre každého, kto miluje varenie či pečenie. Ak hľadáš inšipiráciu ako obohatiť svoju kuchyňu, si na tom správnom mieste.

Na Tasteliste sa môžeš podeliť o svoje výnimočné recepty, hľadať inšpiráciu v receptoch ostatných, ukladať si recepty do svojho profilu a hodnotiť recepty ostatných. Sleduj svojich obľúbených kuchárov a nenechaj si ujsť jedinečné recepty, na ktorých si zaručene pochutíš.

Tvoríme komunitu nadšených milovníkov varenia

Veríme, že varenie je pre každého. Môže to chvíľu trvať, ale je to dobrodružstvo, divoká jazda, obohacujúci a slastný zážitok, ktorý sa čoskoro zmení na podmanivé potešenie.

Navyše chuť a príprava receptov je veľmi praktická, pretože pochádza od domácich kuchárov a obsahuje každodenné suroviny. Ale viac než len ponuku receptov, Tastelist podporuje lojálnu komunitu medzi rovnako zameranými domácimi kuchármi rôznorodého veku, ktorí zdieľajú svoje tajomstvá, tipy a triky týkajúce sa prípravy rôznych jedál, ale rovnako zdieľajú aj pohľad do svojich kuchýň a svojich životov.

Pridaj sa aj ty ku komunite nadšených a priateľských ľudí, ktorí ti vždy vedia pomôcť s objasnením rôznych postupov pri príprave jedál.

Na našich stránkach nájdeš recepty z celého sveta a takisto tvoje recepty sa môžu dostať do celého sveta. Exotické kuchyne a zahraničné špeciality sú čoraz populárnejšie aj na Slovensku. A preto v Tasteliste premýšľame medzinárodne, máme víziu a veľké ciele expandovať aj na zahraničné trhy - tým pádom sa vieš inšpirovať aj skvelými receptami zo zahraničia!

Tastelist image

Naše hodnoty

Správame sa k sebe ľudsky
Hráme fér Dôverujeme si
Vyhľadávame jednoduchosť Oceňujeme iniciatívu

Kto stojí za projektom?

Za Tastelistom stojíme my - nadšený tím kreatívcov, marketérov, laických kuchárov, programátorov a inovátorov. Táto forma práce nás nesmierne baví a neustále sa sústreďujeme na nové výzvy a ciele, ktoré chceme pokoriť. Sme zapálení do tvorby nových zmysluplných projektov, a tak pristupujeme aj pri tvorbe Tastelistu - s kvalitou a láskou.

Snažíme sa držať krok s dobou a prinášať vždy čerstvé, jednoduché a prehľadné recepty, tipy na varenie, hodnotenia receptov a veľa ďalšieho kvalitného obsahu.

Patrik M.
Tibor
Martin
David
Dusan
Patrik P.
Ivan
Anicka
Zuzka
Avatar

Avšak najpodstatnejšou súčasťou pri tvorbe obsahu ste vy - naši návštevníci a skvelí kuchári, a za to vám veľmi pekne ďakujeme.

S našimi základnými hodnotami pristupujeme aj k tvorbe Tastelistu. Nech sa páči, poď si pochutnať na skvelých receptoch!

Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image