CBA Komfos leták od 19.07.2024 - akčná ponuka

REKLAMA

CBA Komfos leták

Čaká vás pred varením nákup potravín? Nenechajte si ujsť aktuálny leták CBA Komfos a v ňom zaujímavé zľavy a lákavú akciovú ponuku. Už dnes môžete nájsť presne to, čo potrebujete a za najlepšie ceny na trhu.

Pre široký sortiment je obchod CBA Komfos obľúbeným a vyhľadávaným miestom na nákup. V novom letáku CBA Komfos je síce iba časť z bohatej ponuky, no ani tentokrát v ňom nechýbajú potraviny za skvelé ceny. CBA Komfos leták platí od 19.07.2024. Je ten správny čas zistiť čo najviac o akciovej ponuke!

Nie je v aktuálnom letáku CBA Komfos to, čo ste hľadali? Osloviť vás môže ponuka ďalších predajcov, napríklad Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro. Používať elektronické letáky obchodov a mať aktuálnu ponuku kedykoľvek po ruke je tak celkom jednoduché.

Na Tastelist sa spoznáte s tými najlepšími domácimi receptami na varenie a pečenie. Aby bolo nakupovanie potravín bez starostí naviac, nájdete na našom webe všetky aktuálne letáky predajcov potravín. Varte chutne a šetrite pri tom čas aj peniaze!