Slanina

Recepty zo slaniny

257 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Slanina na jednom mieste! Jeden z týchto 257 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Tieto recepty z kategórie Slanina sa vám podarí zrealizovať za čas - 360 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Špaldové bryndzové halušky, Zemiaky plnené hubami, camembertom, cibuľkou a šunkou, Chrumkavá zemiaková baba, Špagety Carbonara originál - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Pečený bažant na divoko

Pečený divoký bažant je skutočná špecialita, ktorú už mnoho rokov pripravujem pre svoju rodinu pri zvláštnych príležitostiach.

Kapustnica so smotanou

Recept na najlepšiu kapustnicu s kyslou smotanou.

Domáca mrkvová kaša

Táto mrkvová kaša je absolútne pohodové jedlo a jedno z mojich najobľúbenejších jedál, ktoré rada robím znova a znova. Je nielen zdravé a chutné, ale aj neuveriteľne rýchle a jednoduché na prípravu - ideálne na každý deň v týždni!

Farmársky rezeň na babičkin spôsob

Tento recept mám od svojej milovanej babičky, ktorá ako skúsená kuchárka vždy pripravovala čarovné jedlá vo svojej malej kuchyni. Výrazná chuť a chrumkavá pečienka z BauernSchnitzel robia toto jedlo mojím najobľúbenejším. A najlepšie na ňom je, že je také jednoduché na prípravu, že bude mať úplný úspech aj vo vašej kuchyni.

Domáce rolády z hlávkovej kapusty

Tento tradičný recept na roládu z kapusty patrí medzi moje obľúbené jedlá, ktoré rada pripravujem znova a znova. Kombinácia chrumkavej kapusty a aromatickej mletej náplne zabalenej v bohatej omáčke je jednoducho neodolateľná. Tento recept si vyžaduje trochu času a trpezlivosti, ale výsledok rozhodne stojí za to!

Údená domáca klobása

Perfektná údená domáca klobása, ktorá chutí lepšie ako z obchodu.

Kapusta Savoy so zemiakmi a slaninou

Úžasne jednoduchý, ale chutný šalát z kapusty je niečo, čo vždy podávam svojej rodine, keď klesne teplota. Toto jedlo je pripravené z čerstvej kapusty a aromatických korenín a je skutočnou pochúťkou. Našťastie, s týmto receptom je ťažké urobiť chybu, pretože ingrediencie a kroky sú zrozumiteľné a jednoduché na dodržiavanie. Tu je recept, ktorý vždy používam.

Zemiakové knedle plnené údeným mäsom s kyslou kapustou

Tradičné a u nás veľmi obľúbené zemiakové knedle plnené údeným mäsom s kyslou kapustou.

Klasická švábska kapusta spaetzle

Toto tradičné juhonemecké jedlo patrí medzi moje najobľúbenejšie, ktoré som pripravovala už mnohokrát. Kombinácia slaných špeclí a mierne kyslej chuti kapusty je nielen vynikajúca, ale aj veľmi sýta. Skutočné utešené jedlo, ktoré chutí obzvlášť dobre v chladnom období!

Zemiaková a ružičková panvica so slaninou

Táto panvica so zemiakmi a ružičkovým kelom je jednoduché a chutné jedlo, ktoré rada pripravujem pre svoju rodinu. Kombinácia zemitých zemiakov a mierne horkého ružičkového kelu je jednoducho neodolateľná. Toto smaženie obohatené o chrumkavú opečenú slaninu a zakončené štipkou muškátového orieška sa rýchlo stane obľúbeným jedlom na vašom stole.

Výdatná westernová panvica s kuracím mäsom a slaninou

"Západná panvica" je u nás doma často obľúbená, najmä cez víkendy, keď máme na varenie trochu viac času. Zmes šťavnatého mäsa, chrumkavej zeleniny a štipľavého korenia úžasne dotvára chuť BBQ omáčky. Táto kombinácia si nás zakaždým úplne získala a ja sa vždy teším na prípravu tejto panvice.

Najlepšie bryndzové halušky

Tradičné a pre mňa určite tie najlepšie bryndzové halušky, ktoré som kedy jedla.

Hrachová polievka zo sušeného hrachu

Recept na delikátnu krémovú hrachovú polievku zo sušeného žltého hrachu.

Autentický nemecký zemiakový šalát

Toto výdatné komfortné jedlo z Nemecka je absolútnym hitom rodinných stretnutí a novoročných osláv.

Krémový syrový dip v bochníku chleba

Kombinácia krémového, teplého dipu s chrumkavým čerstvým chlebom je jednoducho nezabudnuteľným zážitkom.

Bryndzové tekvičky z kysnutého cesta

Mäkkučké kysnuté cesto a lahodná bryndzová náplň. Robila som ich prvýkrát a rozhodne odporúčam. Sú ozdobou každého stola a plnky si môžete obmieňať a prispôsobovať podľa vlastnej chuti.
REKLAMA