Plnený bravčový bôčik

Recepty na prípravu plneného bravčového bôčika

20 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Plnený bravčový bôčik? Ste tu správne! Jeden z týchto 20 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na nasledujúce recepty z kategórie Plnený bravčový bôčik si vyhraďte čas 40 - 270 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Chrumkavý pečený bôčik, Pečený bravčový bôčik, Pečený bôčik na kyslej kapuste, Liptovské droby.

Recept na klobásy

Recept na naozajstnú domácu klobásu, ktorá chutí lepšie ako z obchodu.

Zapekané zemiaky s fazuľou

Tento recept vznikol náhodou, nevedel som, čo variť a mal som rôzne suroviny a fazuľu v konzerve. Po dokončení to všetkým chutilo a zrazu z toho bol domáci hit.

Vínna klobása

Recept na vínnu klobásu, ktorá je vhodná ako rýchly obed alebo večera.

Recept na pečené bravčové brucho Porchetta

Tento recept sa výborne kombinuje s pečenými zemiakmi a čerstvým zeleným šalátom. Vychutnajte si túto klasickú taliansku špecialitu!

Domáce Stippgrütze - Vestfálske jedlo

Hoci príprava Stippgrütze zaberie trochu času, rozhodne stojí za námahu - tento rustikálny, pikantný pokrm je absolútnym tipom tradičnej vestfálskej kuchyne. Každá rodina má svoj vlastný recept a toto je ten môj, ktorý som teraz doma pripravila už mnohokrát.

Tradičný "Schwarzsauer" podľa babičkinho receptu

Tento autentický recept na čierne kyslé pochádza z môjho domova v severnom Nemecku, kde je stále veľmi obľúbený. Ako dieťa som vždy rád sledoval svoju starú mamu v kuchyni, ako pripravuje tento bohatý a pikantný mäsový vývar. Bravčové mäso sa varí s korením a podáva sa v omáčke s krvou. Nezabudnuteľná chuť, ktorá mi vždy pripomína nedele u babičky.

Domáca paštéka z teľacej pečene

Táto lahodná paštéka z teľacej pečene je obľúbená v rodine a rada ju robím znova a znova. Má výraznú, ale jemnú chuť a jej konzistencia je lahodne krémová. Je to tradičný recept, ktorý si vyžaduje trochu času a námahy, ale rozhodne stojí za to!

Pečený bôčik s kapustou a knedľou

Perfektný tradičný slovenský pečený bôčik s kyslou kapustou a knedľou, ktorý pripravujeme zväčša počas sviatkov.

"Alsaský choucroute" - mäso s kyslou kapustou

Ako človek, ktorý prekročil nemecko-francúzske hranice, som si vo Francúzsku často pochutnával na choucroute. Potom som začal toto lahodné tradičné jedlo z Alsaska pripravovať doma pre svoju rodinu a priateľov, až kým som recept nezdokonalil. Nádherná zmes kyslej kapusty, pikantných chutí a výdatného bravčového mäsa je jednoducho neodolateľná.

Kórejské rezance "Jajangmyeon" s bravčovým mäsom a fazuľovou pastou

Toto tradičné kórejské jedlo pripravujem veľmi rada. Jajangmyeon je výdatné a sýte jedlo plné chuti a pohodlia. Tento recept som sa naučila počas môjho pobytu v Južnej Kórei. Je naozaj zaujímavé vidieť, ako sa z jednoduchých ingrediencií dá vytvoriť jedlo plné hĺbky a charakteru. Objatie v miske, ak chcete.

Grilovaný kórejský BBQ marinovaný bravčový bôčik

Zažite harmóniu chutí s týmto kórejským receptom na bravčový bôčik na grile, ktorý sľubuje úžasnú gastronomickú cestu. Šťavnatý bravčový bôčik v kombinácii s autentickou a pikantnou kórejskou BBQ marinádou prináša šťavnaté, aromatické a sýte jedlo. Výborne sa hodí na rodinné večere alebo príležitostné letné grilovanie.

Pečený bôčik na kyslej kapuste

Recept na pečený bôčik s kyslou kapustou. Ako príloha sa hodí knedľa.

Bôčiková paštéta

Recept na domácu bôčikovú paštétu, ktorá chutí výborne s chlebom.

Plnený bravčový bôčik

Plnený bôčik recept.

Domáce kuracie chop suey

Vynikajúce chop suey recept ako si ho pripraviť doma.
REKLAMA