Profilová fotka používateľa

Tammers

395
počet receptov
45,8K
počet zobrazení receptov
266
počet pridaní receptov do obľúbených

Ruský šalát Olivier

Ruský šalát, známy aj ako šalát Olivier, je tradičným jedlom v Rusku, obvykle sa podáva pri oslavách. Je to kombinácia rôznych zelenín a bielkovín.

Rebierka

Šťavnaté, mäkké a ľahko pripravené rebierka, ktoré uspokoja chuťové poháriky každého! Toto klasické jedlo, servírované s pečenou zeleninou a omáčkou z červeného vína, je ideálne na slávnostné večere alebo rodinný obed.

Drobné pečivo

Chutné a drobné pečivo, ktoré sa rozpúšťa v ústach. Perfektné na čajovú pauzu alebo ako snack.

Údené trhané bravčové

Toto údené trhané bravčové sa varí pomaly a pri nízkej teplote, aby bolo super jemné, potom sa zmieša s dymovou, kyslastou omáčkou. Perfektný pôžitok pre každú grilovačku.

Pečené kuracie prsia v rúre

Tento recept na pečené kuracie prsia v rúre je jednoduché, klasické hlavné jedlo na sviatky, ktoré je ochutené rozmarínom, šalviou a tymiánom. Je bez lepku.

Klasický koktail Gin Sour

Gin Sour je klasický koktail, ktorý kombinuje ostrú kyslosť citrónovej šťavy s hladkou chuťou kvalitného ginu. Osladený trochou jednoduchého sirupu a doplnený pena z bielka, tento koktail je potešenie na ochutnávanie.

Najlepšie zázvorové sušienky vôbec

Chutné a pikantné zázvorové sušienky, dokonalé na sviatočné obdobie alebo kedykoľvek, keď potrebujete sladkú pochúťku. Vyrobené z kandizovaného zázvoru, tieto sušienky majú úžasný kop.

Bezlepkové krátke cesto

Bezlepková verzia klasického krátkeho cesta. Je drobné, ľahké a perfektné pre základy koláčov, tarteletiek alebo quiche.

Ako pripraviť jednoduchú Sangriu

Sangria je osviežujúci a ovocný koktail na báze vína, obľúbený v španielskej a portugalskej kultúre. Pozrime sa, ako ho pripraviť.

Vianočné perníkové sušienky

Chutné a aromatické perníkové sušienky dokonalé pre Vianoce. Jednoduché na prípravu s príchuťou sviatkov ako škorica, zázvor a melasa.

Vianočné biskvity Shortbread

Chutné a maslové vianočné biskvity Shortbread, ktoré sa vám rozpustia v ústach. Tieto rýchle a ľahko pripraviteľné sušienky sú dokonalou pochúťkou na sviatočné obdobie.

Klasický vianočný koláč

Tradičný bohatý a ovocný vianočný koláč, ktorý je perfektný pre sviatočné obdobie. Chuť tohto koláča v každom vyvoláva sviatočnú atmosféru.

Top kategórie