Fazuľa

Recepty z fazule

144 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Fazuľa na jednom mieste! Skúste ešte dnes jeden z týchto 144 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Fazuľa je 15 - 595 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Kuracie soté na mexický spôsob, Činske rezance s kuracím mäsom, Krémová domáca fazuľová polievka, Goralská polievka. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Fazolevá brownies s malinami

Tento recept je dokonalou zdravou alternatívou k bežným brownies. Vďaka fazuľám je tento dezert bohatý na bielkoviny a vlákninu.

Fazuľa s údeným mäsom

Táto tradičná slovenská polievka je ideálnym jedlom pre chladné dni.

Fazuľová polievka z konzervy

Tento jednoduchý recept na domácu fazuľovú polievku je ideálny na chladné dni. Polievka je sýta, zdravá a veľmi chutná. Môžete ju pripraviť s využitím fazule z konzervy, čo výrazne skracuje čas prípravy.

Polievka zo zelenej fazule

Chutná a zdravá polievka z čerstvej zelenej fazule. Tento recept je ideálny pre vegetariánov.

Čokoládový koláč s tajnou ingredienciou

Opäť dezert zo série zdravších a nutrične plnohodnotnejších receptov. Navyše je v ňom ukrytá zelenina, takže ak máte problém jej konzumáciou, viete ju do jedla "prepašovať" aj takto
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborný fazulový guláš s mäsom ( Kuru fasulye)
Videorecept

Výborný fazulový guláš s mäsom ( Kuru fasulye)

Fantastické jedlo na ktoré potrebujete len 2 suroviny!!! Moja rodina toto jedlo zbožnuje a preto ho varím dosť často😍 Výborne chutí s chlebom a cibulou, ale hodí sa aj ryža alebo bulgur. Hodí sa na obed aj na večeru.

Fazuľová nátierka

Vynikajúca rýchla vegetariánska nátierka na pečivo vhodná na raňajky, snack, či rýchle občerstvenie na párty.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Mandarinkové rezy
Videorecept

Mandarinkové rezy

Recept na perfektné mandarinkové rezy, ktoré sa hodia ku káve alebo čaju.

Fazuľová polievka po taliansky

Na fazuľovú polievku existuje veľa receptov ,,tento som našla v starej knihe a trošku upravila. Je chutná a bez múky.

Fazuľová polievka bez múky

Táto chutná a výživná polievka je ideálna pre studené zimné dni. Recept je jednoduchý, ľahko sa pripravuje a dokonale sa hodí na obedy aj večere. Fazuľová polievka bez pridanej múky je ľahšou alternatívou klasických receptov, zelenina a klobása pridajú polievke bohatú chuť.

Teriyaki Tofu Rise

Tento rýchlo a ľahko pripraviteľný teriyaki tofu rizový tanier je dokonalou voľbou pre vegánov a vegetariánov. Chutný profil jedla je skutočne ohromujúci, vďaka teriyaki omáčke, čerstvej zelenine a nasýtenému ryžou.

Zemiakovo fazuľová polievka so slaninou

Táto sýta zemiakovo fazuľová polievka so slaninou polievka je ideálna vo chladných zimných dňoch alebo ako pohodlné jedlo po dlhšom dni. Výnimočnú chuť jej dodá slanina a vďaka zemiakom a fazuli sa zasýtite v mihnutí.

Fazuľa s klobásou a zemiakmi

Tradičné slovenské jedlo, ktoré je výživné a chutné. Fazuľa s klobásou a zemiakmi je ideálna na teplý obed alebo večeru.

Fazuľová polievka s údeným mäsom a zeleninou

Chutná a výživná polievka, ideálna pre chladné dni. Fazuľa, údené mäso a zelenina tvoria dokonalú kombináciu, ktorá Vaše chuťové bunky určite poteší.

Varené zemiaky s Chili con Carne

Chutné jedlo, ktoré sa podáva s vynikajúcou kombináciou pečených zemiakov a pikantného Chili con Carne. Je to kompletné jedlo, ktoré poskytuje teplotu a pohodlie najmä v chladných dňoch.

Fazuľová polievka s údeným mäsom a zeleninou

Chutná fazuľová polievka s údeným mäsom a zeleninou pripravená v klasickej slovenskej verzii.
REKLAMA