Zeleninové rizoto

Recepty na prípravu zeleninového rizota

52 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Zeleninové rizoto. Skúste ešte dnes jeden z týchto 52 receptov. Na prípravu v kategórii Zeleninové rizoto si vyhraďte čas 20 - 90 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Hokkaido krémové rizoto, Krémové špenátové rizoto, Krémové a šťavnaté hubové rizoto, Jednoduché krémové cviklové rizoto. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Špenátové rizoto

Rizotá mám veľmi rada, či už tekvicové, cviklové alebo aj toto špenátové

Cviklové rizoto

Krémové rizoto je skvelou voľbou na rýchly bezmäsitý obed. A ak už aj máte chuť na mäsko, pokojne k nemu pridajte plátok grilovaného kuracieho.

Rizoto s artyčokmi a krémovou omáčkou

Rizoto s artyčokmi je bohaté a chutné prvé jedlo, ktoré sa hodí na prípravu v zimných mesiacoch, keď sú artyčoky sezónne. Táto krémová verzia sa vytvára s parmezánom a hrstou nasekaných orechov.

Rizoto s parmezánom

Klasika talianskej kuchyne, rizoto s parmezánom je bohaté a krémové jedlo, ktoré sa skvele dopĺňa s čerstvým šalátom alebo pohárom bieleho vína.

Krémové rizoto so zeleninou

Recept na perfektné krémové rizoto, ktoré si pripravíte so zeleninou a parmezánom.

Artičokové rizoto

Bohaté talianske jedlo, perfektné pre teplú a útulnú večeru. Jemná chuť artičokov sa perfektne kombinuje s krémovou ryžou, vytvárajúc jednoduché, ale chutné jedlo.

Talianske rizoto s hubami kuriatkami

Autentické talianske rizoto s hubami kuriatkami je lahodný jedlo, ktoré vytvorí skutočný taliansky pôžitok na vašom stole.

Vegetariánske rizoto z čakanky

Vynikajúce talianske rizoto z čakanky, ktoré si rada pripravujem znova a znova. Kombinácia pikantnej čakanky a krémového rizota je neoceniteľne chutná. Je to rýchly a jednoduchý recept, ktorý sa dá pripraviť aj počas týždňa, rizoto je šťavnaté a jemné a čakanka mu dodáva nádhernú farbu.

Rizoto z perlového jačmeňa iba 5 ingrediencií

Rizoto z perlového jačmeňa je jedlo, ktoré rada pripravujem znova a znova. Tento taliansky recept s nemeckým nádychom má mimoriadne lahodnú chuť a je vítanou zmenou oproti tradičným rizotám. Vďaka svojej krémovej, ale na skus pevnej štruktúre je rizoto z perlového jačmeňa skutočným pôžitkom pre všetky zmysly.

Cuketové rizoto s parmezánom

Výborné cuketové rizoto s parmezánom. Recept je jednoduchý, ale chce to trochu času a trpezlivosti pri varení. Výsledok však stojí za to.

Talianske rizoto so sušenými paradajkami

Chutné talianske rizoto so sušenými paradajkami, ktoré chutí ako z reštaurácie.

Pravé talianske rizoto s hubami

Toto pravé talianske rizoto si rada pripravujem počas pracovného týždňa, nakoľko je veľmi jednoduché a rýchle.

Krémové hubové rizoto

Denne varím pre svoju rodinu a krémové hubové rizoto s parmezánom je jedným z tých jedál, ktoré nikdy nesklamú.

Hokaido rizoto

Toto hokkaido rizoto pripravujem často, hlavne v období, keď je hokkaido tekvica dostupná v obchodoch. Je to jednoduchý a chutný recept na rýchlu večeru.

Rizoto s paradajkami

Paradajkové rizoto je vynikajúce jedlo, ktoré je rovnako dobré ako príloha k mäsu alebo ako samostatné jedlo. Kombinácia čerstvých paradajok, aromatickej ryže a kvalitného parmezánu je ideálnym pokrmom na letnú večeru.

Hubové rizoto so syrom

Recept na pravé talianske rizoto s hubami.
REKLAMA