Údené rebrá

Recepty z údených rebier

25 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Údené rebrá. Máme pre vás zbierku 25 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Údené rebrá si vyhraďte čas 45 - 345 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Pečené bravčové rebierka v rúre, Výborná Kapustnica, Fazuľová polievka, Záhorácka fazuľová polievka.

Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Segedínsky guláš s hovädzím mäsom
Videorecept

Segedínsky guláš s hovädzím mäsom

Velmi jednoduché a chutné jedlo z kyslej kapusty a mäsa, ktoré robila aj moja mama. Každá domácnosť má ten svoj overený recept, ale možno vás inšpirujem aj tým svojím. Je to velmi chutné jedlo s chlebom, alebo aj s knedlou.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborný fazulový guláš s mäsom ( Kuru fasulye)
Videorecept

Výborný fazulový guláš s mäsom ( Kuru fasulye)

Fantastické jedlo na ktoré potrebujete len 2 suroviny!!! Moja rodina toto jedlo zbožnuje a preto ho varím dosť často😍 Výborne chutí s chlebom a cibulou, ale hodí sa aj ryža alebo bulgur. Hodí sa na obed aj na večeru.

Pečené jahňacie rebierka

Recept na pečené jahňacie rebierka, ktoré sú veľmi chutné a hodia sa na rôzne príležitosti.

Bravčové rebrá s kyslou kapustou a zemiakovou kašou

Je to tradičné, šťavnaté a bohaté nemecké jedlo, ktoré som robila už nespočetnekrát. Zbožňujem údenú chuť kasleru v kombinácii s kyslou kapustou a krémovou zemiakovou kašou. Tento recept sa hodí na výnimočné príležitosti a je tiež výborným utešeným jedlom na chladnejšie dni.

Bravčové rebrá s pečenými zemiakmi a klobáskou

Perfektná večera z jedného plechu!

Autentické grilované kórejské hovädzie rebrá

Ak existuje jedlo, ktoré vo mne vyvoláva príjemné spomienky na stolovanie v autentických kórejských reštauráciách, sú to kórejské hovädzie rebrá. Neuveriteľne jemné a chutné rebierka doplnené sladkou a slanou marinádou: je to recept, ktorý si vyžaduje trpezlivosť, ale verte mi, konečný výsledok stojí za to. V našej domácnosti bol zvolený za obľúbený rodinný recept, v priebehu rokov som zdokonalila marinádu a naučila sa najlepší spôsob prípravy týchto rebier.

Marináda na grilované bravčové rebrá

Jednou z mojich najobľúbenejších vecí na varenie a ešte obľúbenejších na jedenie sú šťavnaté bravčové rebierka na grile s čerešňou. Tajomstvo spočíva, samozrejme, v marináde. Recept, o ktorý sa s vami podelím, som s láskou zdokonaľovala celé roky a dodáva mojim rebierkam jedinečný rozmer a chuť.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Marinované bravčové rebierka
Videorecept

Marinované bravčové rebierka

Recept na chutné marinované bravčové rebierka pripravené na grile.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Kapustová polievka mojej svokry ( Lahana çorbası)
Videorecept

Kapustová polievka mojej svokry ( Lahana çorbası)

Velmi chutná a sýta polievka z čerstvej kapusty a opraženého mäsa. Stačí k nej len kúsok chleba a výborný obed je na stole🤩 My doma ju máme velmi radi.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborná Kapustnica
Videorecept

Výborná Kapustnica

Velmi chutná a sýta polievka z kyslej kapusty, ktorá sa hodí na obed alebo na večeru. Stačí k nej len kúsok chleba👍
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Osso buco
Videorecept

Osso buco

Osso buco je telacie alebo hovädzie mäso, ktoré je nakrájané priečne cez kosť. Táto špiková kosť dáva jedlu špecifickú chuť. Osso buco radíme do talianskej kuchyne.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Pravý ruský boršč
Videorecept

Pravý ruský boršč

Boršč je tradičná ruská aj ukrajinská polievka. Základom je vývar z mäsa a kostí a tiež zmes osmaženej zeleniny a červenej repy.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Silná hovädzia polievka s cesnakom / Vývar
Videorecept

Silná hovädzia polievka s cesnakom / Vývar

Fantastická polievka, ktorá chutí najlepšie dobrá horúca a štipľavá👍 Stačí len chlieb, alebo pečivo a máte na stole obed alebo večeru pre celú rodinu!

Pečené bravčové rebierka v rúre

Krehké rebierka upečené v rúre.
REKLAMA