Mascarpone

Mascarpone - chutné a jednoduché recepty

236 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie mascarpone. Jeden z týchto 236 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na nasledujúce recepty z kategórie mascarpone si vyhraďte čas 10 - 340 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Recepty ako Krém z mascarpone, Mini pavlovky, Tvarohový míša, Pavlova torta patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Iwa
Iwa
Náhľad receptu Mandarinkové rezy
Videorecept

Mandarinkové rezy

Recept na perfektné mandarinkové rezy, ktoré sa hodia ku káve alebo čaju.

Čokoládový cheesecake s mascarpone

Tento recept na čokoládový cheesecake s mascarpone je pre milovníkov čokolády absolútne neodolateľný.

Nepečený ovocný cheesecake s mascarpone

Nepečený ovocný cheesecake s mascarpone je jemný a svieži dezert, ktorý oceníte najmä v letných mesiacoch. Je rýchly a ľahký na prípravu a jeho chladivý efekt je ako stvorený na záverečné osladenie dňa.

Malinovo čokoládová torta

Perfektná malinovo čokoládová torta, ktorá sa hodí na oslavu alebo posedenie s priateľmi.

Zdravá nepečená torta

Tento recept je ideálny pre všetkých milovníkov sladkých pochúťok, hlavne tých, ktorí zbožňujú Oreo sušienky a cheesecake. Táto zdravá nepečená torta je jednoduchá na prípravu a nevyžaduje pečenie.

Baileys Tiramisu

Krémový a chutný dezert, ktorý je perfektný na každú špeciálnu príležitosť. Talianska klasika s nádychom írskeho krémového likéru. Dezert Baileys Tiramisu obsahuje alkohol a nie je vhodný pre deti.

Pomarančové tiramisu na Silvestra

Sladký a čerstvý dezert, ktorý je perfektný na rozlúčku s novým rokom. Pomarančové tiramisu je lahodnou variantou klasického talianskeho dezertu, ktorý je oživený pomarančovým likérom.

Čokoládový koláč s banánmi

Tento čokoládový koláč s banánmi je nielen chutný, ale aj jednoduchý na prípravu. Súčasťou receptu je bohaté čokoládové cesto a lahodná banánová náplň.

Dezert z vaječného likéru ako tiramisu

Tento recept patrí medzi moje najobľúbenejšie a je typickou nemeckou dezertnou špecialitou. Keď chcem pohostiť hostí alebo jednoducho pripraviť sladké pohostenie pre seba a svoju rodinu, tento ľahký a nadýchaný dezert s vaječným likérom je vždy hitom. Je krémový, ľahký a chuť vaječného likéru mu dodáva jedinečný nádych podobný tiramisu.

Koláč s mascarpone a čučoriedkami

Jedným z mojich najobľúbenejších receptov je koláč s mascarpone a čučoriedkami. Je to dokonalá kombinácia jemného mascarpone a osviežujúcich čučoriedok.

Košíčky plnené mascarpone

Recept na jednoduché a rýchle košíčky plnené mascarpone. Ja si prácu uľahčujem tým, že košíčky si už kupujem hotové a robím len krém.

Tiramisu guľky

Tiramisu guľky sú mojím obľúbeným dezertom už od detstva. Milujú ich aj moji priatelia a rodina a vždy ich pripravujem na rôzne oslavy a stretnutia.

Slávnostné jablkové tiramisu

Tento recept na jablkové tiramisu je skutočným zasväteným tipom medzi mojimi vlastnými dezertnými výtvormi. Kombinácia čerstvých koláčovitých jabĺk, sladkého krému mascarpone a čokoládového kakaa je neodolateľná. Je to naozaj zaujímavá a chutná obmena tradičného tiramisu, ktorá určite poteší vašich hostí. Tento recept, ktorý sa ľahko pripravuje, zaujme nielen svojou výnimočnou chuťou, ale aj jedinečným vzhľadom.

Vianočný koláč speculoos

Ako vášnivá pekárka a milovníčka vianočných chutí neustále skúšam nové recepty. Tento špekulový koláč je absolútnou špičkou. Spája klasickú chuť sušienok speculoos s krémovou náplňou - dokonalá kombinácia na zimné obdobie. Je to nielen obľúbený koláč mojej rodiny, ale aj vítaný darček na vianočné podujatia.

Gaštanové jazýčky

Tradičné nepečené gaštanové jazýčky v čokoládovej poleve a mascarpone krémom.

Venčeky s mascarpone

Chutné venčeky s mascarpone, ktoré dodáva venčekom krásnu jemnosť.
REKLAMA