Jahody

Jahody - chutné a jednoduché recepty

282 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie jahody na jednom mieste! Nájdete tu 282 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie jahody je 1 - 1440 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Najlepší nadýchaný perníkový koláč, Čokoládová torta s mascarpone a ovocím, Nepečený cheesecake s mascarpone, Makový koláč s lesným ovocím a tvarohom. Vyskúšate ich aj vy?

Rýchla domáca jahodová zmrzlina

Jahodovú zmrzlinu si môžeš nachystať aj doma

TVAROHOVÝ KOLÁČ S JAHODAMI A ČEREŠŇAMI

Na dnes som sa rozhodol pripraviť pečený tvarohový koláč s jahodami a čerešňami, pretože kombinácia tvarohu a čerstvého ovocia vytvára lahodný a osviežujúci dezert, ktorý je ideálny na blížiace sa letné dni. Aktuálne je sezóna jahôd a čerešní.
Mis-Mas
Mis-Mas
Náhľad receptu Smotanovo-piškótová torta s jahodami
Fotorecept

Smotanovo-piškótová torta s jahodami

Kto by ju nemal rád?😁 Jednoduchá na prípravu, hotová raz-dva-tri, bez kopy špinavého riadu. A keďže je jahodová sezóna v plnom prúde, s jahodami je torta💣 bombastická.

Jahodový šalát

Osviežujúci letný jahodový šalát.

Jahodová bublanina hrnčeková

Chutná a jednoduchá jahodová bublanina, ktorú pripravíte len s pár ingredienciami a hrnčekom.

Najlepší rebarborový koláč

Rebarborový koláč s jahodami je ideálny letný dezert, ktorý je svojou jednoduchosťou prípravy a chutí vhodný na každú príležitosť.

Jogurtový smoothie

Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Najlepší kysnutý koláč s čerstvým ovocím
Videorecept

Najlepší kysnutý koláč s čerstvým ovocím

Najjednoduchší a Najlepší koláč so sladkým čerstvým ovocím. Cesto mäkké a lahučké. Koláč plný sladkého šťavnatého ovocia. Moje deti majú tento koláč velmi radi. Príprava je velmi jednoduchá a rýchla. Ovocie môžete dať podla chuti a podla sezóny.
Mis-Mas
Mis-Mas
Náhľad receptu Jahodové poháre
Fotorecept

Jahodové poháre

Tento osviežujúci dezert zvládne každý a výsledok stojí nielen za chuť, ale aj za pohľad. 😉

Rýchla bublanina s jahodami

Rýchla, jednoduchá
VarimesMony
VarimesMony
Náhľad receptu Nadýchavý jahodový koláč
Videorecept

Nadýchavý jahodový koláč

Voňavý a nadýchavý jahodový koláč, svieži po citrónu a jahodách plný chuti. Aby bolo cesto vláčne sa postará jogurt a o vôňu sa samozrejme zaslúžia jahody. Určite môžete použiť aj iné sezónne ovocie, osobne mám veľmi rada čierny alebo červený ríbezľ a tiež angrešt.
REKLAMA