Jahody

Jahody - chutné a jednoduché recepty

204 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie jahody na jednom mieste! Nájdete tu 204 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie jahody je 1 - 1440 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Najlepší nadýchaný perníkový koláč, Makový koláč s lesným ovocím a tvarohom, Čokoládová torta s mascarpone a ovocím, Výborný svieži jahodový zákusok. Vyskúšate ich aj vy?

Rýchly zákusok s pudingom

Recept na mega rýchly zákusok s pudingom a jahodami.

Čokoládový koláč s ovocím

Perfektný a rýchly čokoládový koláč s ovocím, ktorý som upiekla cez víkend.

Jahodový koláč so smotanou

Prekvapte svoju rodinu alebo priateľov týmto jednoduchým a lahodným jahodovým koláčom so smotanou.

Jahodová pena na šišky

Perfektná jahodová pena, ktorá sa hodí na šišky.

Čokoládovo jahodová torta

Táto torta je dokonalou kombináciou horkého ľahko kakaového cesta a ľahko kyslastých jáhod. Je to jednoduchý dezert, ktorý osvieži vaše chuťové poháriky a naplní vás šťastím.

Chia Puding s Kokosovým Mliekom

Chia puding s kokosovým mliekom je výživný a chutný dezert, ktorý je ideálny na ráno na raňajky alebo popoludňajšiu desiatu. Je to jednoduchý recept, ktorý vyžaduje minimum ingrediencií a prípravy.

Domáce jahodové želé

Šalát s rukolou, jahodami a orechmi

Šalát s rukolou, jahodami a orechmi predstavuje ľahký a svieži šalát, ktorý vyniká kombináciou sladkých jahôd a orechov s rukolou.

Jahodový likér

Silvestrovská detská bowl

Chutná, nealkoholická bowle, ktorá je na každej silvestrovskej oslave pre deti hitom.

Mandarinkový koláč s pudingom

Tento mandarinkový koláč s pudingom je lahôdkou, ktorú si zamiluje každý. Je jednoduchý na prípravu, výsledok však poteší oči aj chuťové bunky.

Punčové rezy

Slávnostné punčové rezy, ktoré pečiem na Vianoce.

Čokoládové fondue

Tento recept na čokoládové fondue je jedným z mojich najobľúbenejších dezertov na špeciálne príležitosti alebo príjemné večery. Nemal by chýbať na žiadnom romantickom stole. Pripravila som ho nespočetne veľakrát pre rodinu a priateľov a vždy som získala nadšené recenzie. Kombinácia rozpustenej čokolády a čerstvého ovocia je jednoducho neprekonateľná a príprava je prekvapivo jednoduchá.

Smotanový zákusok -BUBO-

Je to nepečený zákusok, rýchlo hotový a veľmi chutný. Robím ho len na nejaké oslavy alebo ked chcem doma rodine spraviť radosť.

Vyrobte si vlastné čokoládové ovocie

Tieto čokoládové plody sú splneným snom všetkých milovníkov čokolády a ovocia. Tento recept som prvýkrát pripravila pred niekoľkými rokmi, keď som hľadala ľahký, ale sladký a čokoládový dezert. Odvtedy sú na mojich oslavách veľmi obľúbené a medzi mojimi hosťami absolútnym hitom.
REKLAMA