Brokolica

Brokolica - chutné a jednoduché recepty

103 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie brokolica na jednom mieste! Máme pre vás zbierku 103 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na prípravu v kategórii brokolica si vyhraďte čas 10 - 80 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Žlté kuracie kari, Kuracie prsia s brokolicou a syrovou omáčkou, Zapekané cestoviny s brokolicou, Brokolicová omáčka na cestoviny - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Pikantný zemiakový a zeleninový gratin

Tento lahodný gratinovaný zemiak so zeleninou patrí medzi moje obľúbené recepty. Chrumkavá syrová kôrka v kombinácii s aromatickými zemiakmi a chrumkavou zeleninou vytvára jedinečnú explóziu chutí. Tento recept som v mojej kuchyni pripravila už niekoľkokrát a vždy je to hit!

Zapekané cestoviny so syrom a brokolicou

Ak hľadáte niečo jednoduché a zdravé čo by sa páčilo všetkým členom rodiny, určite vyskúšajte tieto zapekané cestoviny so syrom a brokolicou.

Cestoviny s brokolicou a šunkou

Rýchle a chutné cestoviny s brokolicou a šunkou, ktoré sa hodia na večeru počas pracovného týždňa.

Brokolicová krémová polievka bez múky

Túto brokolicovú krémovú polievku máme radi, predovšetkým pre jej jemnú chuť. Ja ju nezahusťujem múkou.

Brokolica s kuracím mäsom

Túto brokolicu s kuracím mäsom máte na tanieri do pol hodiny.

Šalát s brokolicou a fetou

Tento brokolicový šalát s fetou patrí medzi moje obľúbené jednoduché, ale chutné jedlá. Vždy prekvapí svojou sviežosťou a chuťou. Jeho tajomstvom je kombinácia pevnej brokolice s mäkkými paradajkami a šťavnatým syrom feta.

Brokolicová krémová polievka pre deti

Jednoduchá brokolicová polievka, ktorá je vhodná pre deti.

Krémová brokolicová polievka so syrom

Rýchla brokolicová polievka so syrom. Fantastická chuť brokolice v kombinácii s výrazným syrom je jednoducho neodolateľná.

Tagliatelle s brokolicou

Tagliatelle s brokolicou sú jedným z mojich najobľúbenejších jedál. Často ho pripravujem pre svoju rodinu na večeru. Navyše je to vegetariánske a zdravé jedlo, takže sa bude páčiť aj tým najnáročnejším gurmánom.

Pilaf z quinoy a miešanej zeleniny

Tento zdravý, bezlepkový a vegánsky recept nepochybne rozjasní vaše jedlá!

Slané lístkové cesto na večierok so zeleninou

Ako milovníčka slaného pečiva som našla perfektný recept na chutný a pôsobivý predkrm. Vždy, keď ich pripravujem, sú tieto lístkové koláčiky absolútnym hitom pre mojich hostí. Ich náplň z čerstvej zeleniny a aromatického syra sa dá meniť podľa sezóny a chuti.

Exotické kuracie karí so zeleninou a ryžou basmati

Tento recept na kuracie kari so zeleninou je absolútnou povinnosťou pre všetkých milovníkov exotickej kuchyne. Vynikajúco zaokrúhlené s jemnou pikantnosťou a sviežou chuťou pikantného korenia prinášajú na stôl farbu a chuť - skutočný pôžitok pre chuťové bunky! Ako vášnivá kuchárka som medzitým vyskúšala už mnoho karí jedál, ale toto kuracie karí vždy upúta pozornosť najmä mojich hostí.

Cestoviny so zeleninou

Rýchle cestoviny so zeleninou, ktorú máte k dispozícii.

Brokolicová polievka s mrkvou a zemiakmi

Vynikajúca brokolicová polievka s mrkvou a zemiakmi, ktorú môžete buď zmixovať alebo jesť len takú uvarenú s kúskami zeleniny.

Brokolicovo karfiolová polievka

Perfektná brokolicovo karfiolová krémová polievka, ktorú obľubujú najmä deti.

Zapekané kuracie prsia s brokolicou

Recept na lahodné zapekané kuracie prsia s brokolicou, ktoré sú posypané syrom.
REKLAMA