Špaldový koláč

Recepty na prípravu špaldového koláča

326 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Špaldový koláč. Skúste ešte dnes jeden z týchto 326 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie Špaldový koláč si vyhraďte čas 10 - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Svieži mrkvový koláč s ľahučkým krémom, mandarínkami a želatinou, Cuketový koláč, Oblíž prst, Oreo cheesecake.

Zdravé čokoládové donuty

Pečené donuty, na ktorých si pochutíte. A navyše je v nich skrytá cvikla, ktorá ich robí vláčnymi a výživnými a tak aj do detí môžete chutnou sladkosťou dostať porciu zeleniny.

Kokosovo ananásový zákusok

Zákusok inšpirovaný miešaným drinkom Piña colada. Kombinácia ananásu a kokosu tvorí tento ľahký chutný dezert

Jogurtové lievance

Ľahké a chutné

Muffiny z ovocného pyré

Jednoduché, rýchle, chutné nadýchané muffiny.

Domáca krtkova torta

Obľúbenú krtkovu tortu si môžeš pripraviť aj doma

Domáci brumíci

Domáci medvedíkovia, vhodný aj pre malé deti. Zdravšie ako tie z obchodu, jednoduché, rýchle a chutné. Zabaľte si ich na desiatu, na výlet či na cesty.

Cuketová bábovka

Ďalší recept zo série dezertov so zeleninou. Tentokrát bábovka s použitím cukety. Keďže jej bolo minulý rok naozaj veľa, skúšala som s ňou rôzne výmysly.

Koláč zo špaldovej múky s tvarohom

Recept na zdravý koláč zo špaldovej múky s tvarohom a ovocím.

Slivkoví brumíci

Slivka v kombinácii s makom

Patizónové muffiny

Netradičná kombinácia Patizón a dezert

Hruškové palacinky

Jemné a chutné

Nepečený milky crispies dezert

Nepečené, s dávkou bielkovín, vyvážené a zdravšie dezerty, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Doprajte si niečo sladké aj častejšie bez kopy cukru. Jednoduchý tip na dezert, vhodny i na raňajky či olovrant.

Pečené plnené mini šišky

Tak toto musíte skúsiť. Pár ingrediencií, bez vysmážania, jednoduché, zdravšie a chutné. Jogurtové cesto s čokoládovou náplňou.

Mrkvové kocky

Mrkvové kocky

Čučoriedkový brownie cheesecake

Odľahčená verzia 🍫🫐🤌🏼
REKLAMA