Špaldový koláč

Recepty na prípravu špaldového koláča

179 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Špaldový koláč. Skúste ešte dnes jeden z týchto 179 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie Špaldový koláč si vyhraďte čas 10 - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Svieži mrkvový koláč s ľahučkým krémom, mandarínkami a želatinou, Cuketový koláč, Oblíž prst, Oreo cheesecake.

Chrumkavé špaldové sušienky

Každý pekár, či už profesionál alebo amatér, vie, že kľúčom k úspechu je experimentovanie. V mojej kuchyni som si dal za úlohu vytvoriť sladké sušienky zo špaldy. Výsledkom môjho pokusu boli tieto lahodné chrumkavé špaldové sušienky, ktoré sa hodia na každú príležitosť.

Zdravé sušienky na chudnutie bez lepku

Tieto sušienky sú mojím absolútnym favoritom, pokiaľ ide o zdravé občerstvenie. Sú nielen veľmi chutné, ale aj nízkokalorické, vegánske a bezlepkové. Tento recept som objavila pred niekoľkými rokmi, keď som hľadala zdravé alternatívy k svojim bežným snackom - odvtedy ich pečiem. Sú ideálne na odnesenie so sebou alebo ako občerstvenie medzi jedlami.

Jablkový koláč bez cukru

Recept na zdravý jablkový koláč bez cukru, ktorý chutí výborne.

Bábovka perniková

Trošku diétna ale chutila,,😉

Bábovka perníková

Trošku diétna, ale chutila

Kysnutý pudingový koláč

Recept na veľmi jednoduchý kysnutý pudingový koláč.

Jednoduchý špaldový koláč s ovocím

Recept na jednoduchý a zároveň výborný špaldový koláč s ovocím.

Fitness cviklový koláč

Recept na zdravý cviklový koláč, ktorý si môžete vychutnať bez výčitiek.

Cheesecake s čučoriedkami a špaldovým korpusom

Cheesecake s čučoriedkami a špaldovým korpusom je vynikajúci dezert, ktorý poteší všetkých milovníkov sladkostí. Špaldový korpus dodáva cheesecakeu jedinečnú nutričnú hodnotu.

Cuketový koláč s ovocím

Recept na hrnčekový cuketový koláč s ovocím, ktorý sa hodí na všedné ale i nevšedné udalosti.

Ovocný koláč zo špaldovej múky

Chrumkavý ovocný koláč zo špaldovej múky, ktorý je výborným záverom každého obedu alebo večere. Môžete si ho pripraviť s akýmkoľvek ovocím podľa vašej chuti.

Zdravý koláč s ovocím

Tento osviežujúci a prospešný zdravý koláč s ovocím je bohatý na vitamíny a vlákninu. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú zdravší variant tradičnej sladkosti.

Lievance tvarohovo-jablkové

Zdravé, chutné pre malých aj veľkých

Jablkový koláč zo špaldovej múky

Výborný recept na zdravý koláčik v podobe jablkového koláča, ktorý je pripravený zo špaldovej múky.

Špaldová bublanina

Špaldová bublanina je skvelá sladká pochúťka, ktorá sa pripravuje jednoducho a rýchlo. Táto verzia obsahuje zdravú a chutnú špaldovú múku a ovocie
REKLAMA