Rasca

Recepty z rasce

264 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Rasca. Čo tak jeden z týchto 264 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Rasca je 4 - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Najlepšie zemiakové placky s chrumkavým povrchom, Úžasné strúhané zemiaky a kuracie mäso z jedného plechu, Najlepšie bravčové pliecko na šťave, Hovädzie mäso na šťave so slovenskou ryžou. Vyskúšate ich aj vy?

Živánska v alobale

Stará klasika,ale vždy chutná
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Klasický špenát ( Špenátový prívarok)
Videorecept

Klasický špenát ( Špenátový prívarok)

Chutné, velmi jednoduché a rýchle jedlo. U nás doma tomu vravíme "Slovenský špenát" :-) Človek ho pozná ešte z detstva, no možno každý trošku ináč. Toto je moja verzia, takto ho pripravujem doma ja.

Grilovaný encián

Recept na chutný grilovaný encián, ktorý sa hodí na obed alebo večeru.

Pečená krkovička, knedľa, kapusta

Tak toto jedlo je jedno z mojich obľúbených. Fajnové mäkké mäsko, správne dochutená nasladlá kapustička a fajnová domáca varená knedľa sú trio, ktoré je explózia chutí.

Kurací perkelt s domácimi haluškami

Ak chcete obed na viac dní, uvarte si starú klasiku, ktorou nič nepokazíte. Čo poviete? ⬇️
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborná plnená Mini Sekaná
Videorecept

Výborná plnená Mini Sekaná

Výborný obed alebo večera pre celú rodinu!!! Môže sa to jesť teplé, ale aj studené. Ako prílohu si môžte urobiť zemiaky, ryžu, alebo všetko čo vám chutí!

Domáce klobásy s divinou

Chutné domáce klobásy plnené varenou divinou. Poctivé jedlo pre celú rodinu, ktoré si zamilujete.

Špenátový príkrm

Zdravý a výživný príkrm pre vaše deti, ktorý je plný vitamínov.

Pečené zemiaky s kyslou kapustou a slaninkou

Tento recept na pečené zemiaky s kyslou kapustou a slaninkou je ideálnou voľbou pre gurmánov, ktorí majú radi kombináciu slaniny, zemiakov a kyslej kapusty. Pečené zemiaky sú krásne zlaté a chrumkavé, zatiaľ čo kyslá kapusta a slanina pridávajú skvelú chuť a textúru.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Šošovicový prívarok
Videorecept

Šošovicový prívarok

Toto jedlo je jedno z mojich obľúbených zo slovenskej kuchyne. Zakaždým keď ho uvarím, si tým pripomeniem svoje detstvo. Je to proste veľmi jednoduché a chutné teplé jedlo, ktoré vás zasýti.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborný hovädzí perkelt
Videorecept

Výborný hovädzí perkelt

Toto je jedno z našich obľúbených jedál. Poznám ho ešte z detstva, robievala ho moja mama. Pripravujem k nemu rôznu cestovinu, nokedle, alebo ryžu. Vždy chutí super a rodinka sa mu zakaždým poteší.

Klasický koktail Gin Sour

Gin Sour je klasický koktail, ktorý kombinuje ostrú kyslosť citrónovej šťavy s hladkou chuťou kvalitného ginu. Osladený trochou jednoduchého sirupu a doplnený pena z bielka, tento koktail je potešenie na ochutnávanie.

Cestoviny s tuniakovou omáčkou

Jednoduchý recept na cestoviny s tuniakovou omáčkou. Toto jedlo je výborné na rýchly oběd, príprava je jednoduchá a výsledok vynikajúci.

Mliečna šošovicová polievka

Recept na chutnú mliečnu šošovicovú polievku, ktorú obľubujú najmä deti.

Bryndzové pečivo

Recept na slané bryndzové pečivo, ktoré pečieme počas Vianoc.

Zubáč na masle

Jednoduchý recept na Zubáča pripraveného na masle.
REKLAMA