Morčacie mäso

Recepty z morčacieho mäsa

51 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Morčacie mäso – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 51 receptov vyskúšať ešte dnes? Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Morčacie mäso strávite, je 15 - 200 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Morčacie na prírodno, Morčacie soté s ryžou, Rajčinová omáčka s plnenou paprikou a guľkami, Jednoduchý morčací stroganov - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Morčacia roláda so syrom a špenátom

Chutná morčacia roláda plnená syrom a špenátom je ideálnou voľbou ako hlavné jedlo. Je jednoduchá na prípravu a určite si ju obľúbia všetci členovia vašej rodiny.

Morčacie stehno na zelenine

Vyskúšajte toto lahodné morčacie stehno na zelenine.

Morčacie mäso na kocky

Recept na šťavnaté morčacie mäso na kocky, ktoré chutia výborne s cestovinami.

Mäsové guľky z morčacieho mäsa

Recept na chutné mäsové guľky z morky, ideálne na obed alebo večeru.

Morčacie soté s brokolicou

Morčacie soté je vyborné a rýchle jedlo, ktoré svojou jednoduchosťou a chutnosťou poteší každého milovníka mäsa. Rozmanitosť chutí dokonale dopĺňa brokolica, ktorá je nielen chutná, ale aj veľmi zdravá.

Vianočná pečená morka

Tento recept na chutného a šťavnatého pečeného moriaka sa stal mojím obľúbeným receptom na vianočné oslavy. Robila som ho už niekoľkokrát a nikdy ma nesklamal. Pečené mäso je dokonale jemné a šťavnaté a kombinácia korenín mu dodáva úžasnú sviatočnú chuť.

Morčacie prsia v syrovej omáčke

Mal som chuť na niečo dobré z kolienkami. Tak som spravil tento recept. No a keďže mi to chutilo, tak ho dávam aj sem. Možno si pochutí aj niekto iný.

Pečené morčacie prsia

Morčacie prsia sú jedným z mojich najobľúbenejších jedál! Tento recept som prvýkrát pripravila na Vianoce a odvtedy sa stal jednou z mojich značiek v domácej kuchyni. Mäso je šťavnaté, jemné a aromatické a pridanie byliniek mu dodáva jedinečnú chuť. Najdôležitejší je však správny čas pečenia - nie príliš krátky, aby mäso nebolo surové, ale ani nie príliš dlhý, aby sa nevysušilo.

Krémové dusené morčacie mäso s hubami

Krémové dusené morčacie mäso so šampiňónmi je jedlo, ktoré vždy rada pripravujem, najmä keď pozývam priateľov na príjemnú večeru. Jemné morčacie prsia sa dokonale hodia k smotanovej omáčke a hubám a ponúkajú neuveriteľný chuťový zážitok. Ku krémovým morčacím plátkom sa výborne hodí čerstvý chlieb, ryža alebo cestoviny.

Morčacie mäso na prírodno

Recept na výborné morčacie mäso na prírodno, ktoré sa hodí na obed alebo večeru.

Grilované morčacie stehno

Perfektný recept na grilované morčacie stehno.

Omáčka z morčacích žalúdkov

Recept ľahký ,môže sa robiť aj z mäsa iného

Polievka pórková s morčacou pečienkou

Rýchla polievočka podobá sa zabíjačkovej. Vyzerá nevábne ale chutí výborne 😉

Morčacie fašírky

Vynikajúce šťavnaté morčacie fašírky pre milovníkov morčacieho mäsa.

Puchríková polievočka

Polievka z morčacích žalúdkov, ľahká na prípravu a chutná. Suroviny sú uvedené presne vo váhe pretože každé jedo si píšem do kalorických tabuliek.

Závitky z morčacích pŕs

Morčacie mäso je ľahké a diétne
REKLAMA