Maliny

Recepty z malín

130 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Maliny? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 130 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na prípravu v kategórii Maliny si vyhraďte čas 5 - 360 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Makový koláč s lesným ovocím a tvarohom, Najlepšia narodeninová torta s mascarpone krémom, Tvarohový cheesecake s ovocím, Tanier plný farieb.

Linecké mačacie oči

Tento tradičný rakúsky recept na sušienky, Linzer Augen, milujem každé Vianoce. Nielenže sú úžasne krehké a chutné, ale sú aj veľmi pekné na pohľad s jasne červeným malinovým džemom v strede. Už po niekoľkých pokusoch som si s nimi poradila a tieto fantastické sušienky môžem odporučiť naozaj každému.

Slávnostné tiramisu s malinami

Tento recept na "Tiramisu s malinami posúva tradičný taliansky dezert na novú úroveň. Je ideálny na sviatočné obdobie. Maliny ho robia ľahkým a osviežujúcim. Tento recept som už viackrát pripravila pre priateľov a rodinu a vždy bol veľkým hitom!

Perníková pena s malinami

Medovníková pena s malinami je výnimočný dezert, ktorý sa vždy dobre páči mojim hosťom, najmä v čase Vianoc. Zapôsobí svojou jedinečnou aromatickou chuťou a dokonalou rovnováhou medzi sladkosťou, sviežosťou a korenistosťou. A čo je najlepšie, jeho príprava je hračka! Čokoládová pena sa kombinuje s malinami a korenistými perníkovými omrvinkami.

Ovocný nealkoholický punč

Tento živý a osviežujúci nealkoholický punč Zesty Fruit Splash zaručene rozžiari každú udalosť!

Čokoládovo malinová torta s mascarpone

Perfektná čokoládovo malinová torta s mascarpone, ktorá sa hodí na rôzne príležitosti.

Čokoládová roláda bez múky

Perfektná čokoládová rolka s malinami bez múky.

Čokoládovo avokádový dezert bez mlieka

Táto avokádová čokoládová pena je nebeskou kombináciou, ktorá je nielen chutná, ale aj vegánska, bezlepková a bezmliečna!

Šťavnatý koláč s tvarohom

Tento krémový a lahodný šťavnatý koláč s tvarohom a malinami je jedným z mojich najobľúbenejších zákuskov.

Husárske šišky Vianočné sušienky

Husárske šišky sú špeciálnou pochúťkou, ktorú som pripravovala pri mnohých príležitostiach. Ich jemná chuť z krehkého cesta plnená džemom poteší malých aj veľkých. Recept je mimoriadne jednoduchý a priamočiary, takže môže byť úspešný každý nadšenec pečenia.

Malinový nepečený cheesecake

Recept na výborný malinový cheesecake s mascarpone, ktorý si pripravíte bez pečenia.

Studená torta s kyslej smotany s ovocím

Recept na osviežujúcu tortu z kyslej smotany a ovocím, ktorú si pripravíte bez pečenia.

Ovsená kaša s malinami

Táto ovsená kaša s malinami je môj obľúbený spôsob, ako začať deň plný energie. Pripravujem si ju vždy, keď cítim, že potrebujem dodatočnú dávku energie. Maliny dodajú nielen chuť, ale aj vitamíny a ovsené vločky sú zdrojom vlákniny pre dlhodobé zasýtenie.

Malinový likér

Malinový likér je potešením pre chuťové bunky, ktoré očarí svojou hlbokou a intenzívnou chuťou. Okrem toho je ideálnym darčekom pre blízkych. Recept na tento malinový likér som vyskúšala pred mnohými rokmi a odvtedy sa stal mojím pravidelným letným rituálom. Pri jeho výrobe je najdôležitejšie použiť čerstvé a zrelé maliny, ktoré v lete zbieram za hrsť vo svojej záhrade.

Malinový likér

Recept na perfektný domáci malinový likér.

Malinové tiramisu v pohári

Ide o mimoriadne jemný a ľahký dezert, ktorý je ideálnym zakončením letného jedla. Vychladnuté maliny mu dodajú príjemnú sviežosť a mascarpone krémovú chuť. Priatelia sa ma často pýtajú na recept, keď ho podávam - takže je dobré, že je rýchly a nekomplikovaný!

Ovocný pohár s mascarpone a malinami

Recept na prípravu perfektného ovocného pohára s mascarpone, sušienkami a malinami.
REKLAMA