Kuracie prsia

Kuracie prsia – Recepty na najobľúbenejšie jedlá z kuracích pŕs

286 receptov

Kuracie prsia a recepty z nich – to je veľa chutných kombinácií! Ide o mäso, s ktorým sa dá v kuchyni priam čarovať. Kuracie prsia pečené, restované, na kúsky, či v omáčke – urobiť radosť dobrým a plnohodnotným jedlom je jednoduché! Bohatú inšpiráciu vám prinášajú nasledujúce recepty z kuracích pŕs. Máme hneď niekoľko skvelých tipov – šťavnaté kuracie rezne v cestíčku, kuracie Kung Pao, kuracie Cordon Blue či toto fantastické kuracie soté.

Brokolica s kuracím mäsom

Túto brokolicu s kuracím mäsom máte na tanieri do pol hodiny.

Kuracie ragú so smotanovou omáčkou a hubami

Ako človek, ktorý trávi veľa času v kuchyni, som tento recept na dusené kuracie mäso pripravila už niekoľkokrát a vždy je to veľký hit. Je plný chuti, ľahko sa pripravuje a má ten "dobrý pocit" pohodlného jedla. Kuracie prsia sú dusené so zeleninou a hubami a dokončené vývarom a smotanou, ktoré sa hodia k ryži alebo čerstvému chlebu ako príloha.

Výdatná westernová panvica s kuracím mäsom a slaninou

"Západná panvica" je u nás doma často obľúbená, najmä cez víkendy, keď máme na varenie trochu viac času. Zmes šťavnatého mäsa, chrumkavej zeleniny a štipľavého korenia úžasne dotvára chuť BBQ omáčky. Táto kombinácia si nás zakaždým úplne získala a ja sa vždy teším na prípravu tejto panvice.

Kuracie rezance s ustricovou omáčkou

Recept na kuracie rezance s ustricovou omáčkou patrí medzi moje obľúbené. Obzvlášť sa mi páči kombinácia chutí - slanosť ustricovej omáčky sa dokonale spája s čerstvou zeleninou a kuracím mäsom.

Grilované kuracie špízy

Často pripravujem grilované kuracie špízy pre rodinu a priateľov na letných grilovačkách. Sú rýchle, jednoduché na prípravu a vždy chutia fantasticky

Upokojujúce talianske kuracie cestoviny Penne

Varenie a vychutnávanie tohto výdatného pokrmu z kuracieho mäsa penne je mimoriadne uspokojujúce.

Konečný chrumkavý kurací šalát so zelerom

Tento recept je zmesou osviežujúcich a slaných chutí, ktoré skutočne prinášajú nádherný zvrat do bežného kuracieho šalátu.

Gyros šalát Tradičný recept

Gyros šalát je jedným z mojich najobľúbenejších jedál, ktoré pripravujem, keď mám chuť na niečo ľahké, ale sýte. Je to tradičný grécky šalát, ktorého základom je pečené kuracie mäso, čerstvá zelenina a lahodný dresing, ktoré spolu vytvárajú jedinečnú kombináciu chutí. Môže sa podávať ako samostatné jedlo alebo ako príloha k večeri. Tento recept milujem pre jeho jednoduché ingrediencie a jednoduchú prípravu.

Kuracie mäso so zeleninou v horčicovej omáčke

Kuracie mäso v horčicovej omáčke je jedno z mojich obľúbených jedál. Horčica dodá kuracím prsom výraznú a pikantnú chuť, ktorá je ideálnym kontrastom k jemnej cibule a šľahačke. Toto jedlo je ideálne na nedele alebo špeciálne príležitosti.

Teplý grilovaný kurací šalát Fajita

Tento šalát Fajita je dokonalý - štipľavá, dymová chuť grilovaných komponentov fajita sa mieša so sviežimi, krehkými prvkami šalátu.

Horúci chrumkavý pikantný kurací šalát

Tento recept so šťavnatým grilovaným kurčaťom je dokonalý.

Hubová omáčka s kuracím mäsom

Recept na krémovú hubovú omáčku s duseným kuracím mäsom.

Kuracie prsia so zeleninovým šalátom

Rýchle a zdravé kuracie prsia so zeleninovým šalátom. Zeleninu si môžete zvoliť podľa vašej chuti alebo toho akú máte zrovna k dispozícii.

Kuracie prsia s kari omáčkou

Perfektné kuracie prsia s kari omáčkou, ku ktorým sa ako príloha najviac hodí ryža.

Mňam pečené kuracie prsia

Toto chutné kuracie mäso je nielen chutné, ale aj aromatický doplnok vášho jedálenského stola.
REKLAMA