Divina

Divina - chutné a jednoduché recepty!

32 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Divina. Čo tak jeden z týchto 32 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Divina si vyhraďte čas 10 - 240 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Najlepšia marináda na divinu, Divinový kotlíkový guláš, Najlepší srnčí guláš, Guláš z daniela.

S.Hanna
S.Hanna
Náhľad receptu Pečené jahňacie stehno s rozmarínom
Videorecept

Pečené jahňacie stehno s rozmarínom

Jelenie ragú

Tento recept je ideálny na prípravu šťavnatého jelenieho ragú, ktoré sa perfektne hodí na chladné jesenné a zimné dni. Ragú je varené na pomalom ohni, aby sa všetky chute dokonale splynuli. Podáva sa najlepšie s domácim chlebom alebo knedľou.

Jelení guláš so zemiakmi

Tradičný slovenský recept na jelení guláš so zemiakmi. Jeho príprava je trochu časovo náročná, ale výsledok stojí za to.

Domáce klobásy s divinou

Chutné domáce klobásy plnené varenou divinou. Poctivé jedlo pre celú rodinu, ktoré si zamilujete.

Pečená divina v omáčke

Pikantné jedlo z diviny, ktoré je obľúbené najmä v chladnom období. Pečená divina sa dusí v aromatickej omáčke, vďaka čomu je obzvlášť jemná a šťavnatá. Jedlo sa najlepšie podáva s knedľou a červenou kapustou.

Vývar z diviny

Silný vývar z diviny s chrumkavou zeleninou a mäkkým mäsom, ideálny ako základ pre pikantné pokrmy alebo ako chutná polievka.

Diviaková stehná s omáčkou

Vynikajúce diviakové stehno, pomaly pečené, kým nie je jemné a šťavnaté. Toto robustné a obnovujúce jedlo je perfektné pre chladné zimné večery a špeciálne príležitosti.

Diviačí hrbet dusený

Sýte receptúra, perfektná pre slávnostné hody alebo nedeľný obed s rodinou. Diviačí hrbet je jemne dusený v rúre, až je mäkký a šťavnatý.

Korenistý diviačí guláš

Klasický diviačí guláš, ktorý sa pripravuje s červeným vínom, koreňovou zeleninou a čerstvými bylinkami. Ideálny pre chladné zimné dni a špeciálne príležitosti.

Medailóny z jelenia s brusnicovou omáčkou

Táto hojné sviatočné jedlo je dokonalé na špeciálne príležitosti. Šťavnaté medailóny z jelenia sú dokonale doplnené sladko-kyslou brusnicovou omáčkou.

Recept na bažanta s zemiakovou kašou

Tradičné jesenné jedlo, bažant, je v tomto recepte pripravený jednoducho a zároveň elegantne. Vták je naplnený čerstvými bylinkami a korením a pečený v rúre, kým nie je mäkký a šťavnatý. Podávajte toto jedlo so zemiakovou kašou a dusenou zeleninou pre výdatné a hrejivé jedlo.

Sviečková z diviny

Recept na perfektnú sviečkovú na smotane z diviny.

Pečený bažant na divoko

Pečený divoký bažant je skutočná špecialita, ktorú už mnoho rokov pripravujem pre svoju rodinu pri zvláštnych príležitostiach.

Maďarský guláš z diviny

Perfektný maďarský guláš z diviny, ktorého príprava síce trvá dlhšie, ale rozhodne to stojí za to.

Poľovnícky guláš z diviny

Recept na perfektný poľovnícky guláš, ktorý je pripravený z diviny.

Guláš z diviny

Recept na guláš, ktorý je pripravený z diviny a perfektne sa hodí s knedľou.
REKLAMA