Neskoré raňajky

Neskoré raňajky - chutné a jednoduché recepty

875 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie neskoré raňajky – vhodné na rôzne príležitosti. Nájdete tu 875 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie neskoré raňajky je - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Jednoduché a chrumkavé oškvarkové pagáče, Fantastické šišky, Pravá papriková pomázanka, Zdravá cesnaková pomazánka.

Tortilla chuťovky

Rýchly snack vhodný aj keď príde návšteva

Tortilla chuťovky

Rýchly snack vhodný aj keď príde návšteva

Rýchly a zdravý cheesecake v pohári

Máte chuť na niečo zdravé a sladké? Neviete čo si pripraviť na raňajky. Pokojne aj takýto plnohodnotný výživný dezert. Jednoduché a za pár minúť hotové.

Muffiny z ovocného pyré

Jednoduché, rýchle, chutné nadýchané muffiny.

Ovsená kaša s tekvicou

Rýchla a chutná

Domáci brumíci

Domáci medvedíkovia, vhodný aj pre malé deti. Zdravšie ako tie z obchodu, jednoduché, rýchle a chutné. Zabaľte si ich na desiatu, na výlet či na cesty.

FIT šalát s pomarančovým dressingom

Pestrofarebný chutný šalát

Mrkvovo jablkový koláč. Ktorý budete milovať.

Mrkvovo jablkový koláč. Ktorý budete milovať.

Cuketová bábovka

Ďalší recept zo série dezertov so zeleninou. Tentokrát bábovka s použitím cukety. Keďže jej bolo minulý rok naozaj veľa, skúšala som s ňou rôzne výmysly.

Kokosový jogurt s horúcimi slivkami

Lahodný olovrant alebo dezert

Nepečený milky crispies dezert

Nepečené, s dávkou bielkovín, vyvážené a zdravšie dezerty, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Doprajte si niečo sladké aj častejšie bez kopy cukru. Jednoduchý tip na dezert, vhodny i na raňajky či olovrant.

Plnené lístkové cesto trochu inak

Nechce sa vám robiť nič zložité no čakáte návštevu a predsa len ste sa rozhodli neičo nachystať? Jednoduchý slaný tip s využitím lístkového cesta. Namiesto robenia slimákov, stáči len naplniť a preložiť.

Bábovka z ovsených vločiek

Vláčna bábovka s banánom a jablkom

Koláč s hruškami z bezlepkovej múky

V kuchyni a pri pečení rada experimentujem. A tak vznikol aj tento koláč, do ktorého som sa rozhodla použiť bezlepkovú tapiokovú múku.

Cuketový koláč na slano

Máte kopec cukety a neviete čo na večeru? Pre zmenu vyskúšajte takýto slaný koláč.
REKLAMA