Nákyp

Nákyp - chutné a jednoduché recepty

15 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Nákyp – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 15 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Nákyp si vyhraďte čas 40 - 90 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Šťavnatý ryžový nákyp, Šťavnatý ryžový nákyp s broskyňami, Ryžový nákyp s ovocím, Karfiolový nákyp. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Cuketový nákyp

Pšenový nákyp

Omrzela vás ovsená kaša na raňajky? Hľadáte inšpiráciu, čo zdravé si pripraviť? Vyskúšajte použiť pšeno. Ja som ho tentokrát zapiekla s tvarohom a malinami

Ryžový nákyp s broskyňami

Chutný a sladký ryžový nákyp s broskyňami je skvelý dezert, ktorý si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Ideálne je ho podávať teplý, ale je rovnako výborný aj keď vychladne.

Mäsový nákyp

Recept na chutný domáci mäsový nákyp z mletého mäsa.

Rýchly a jednoduchý zemiakovo pórový nákyp

Tento recept na "zemiakový pórový nákyp" je jedným z mojich najobľúbenejších zimných jedál. Je krémový, hrejivý a veľmi sýty. Toto jedlo som pripravila nespočetne veľakrát pre svoju rodinu a priateľov a vždy má veľký úspech. Čerstvý pór a zemiaky sú dusené s cesnakom a potom zapečené v rúre - lahôdka pre chuťové bunky!

Jesenné gnocchi s tekvicovým nákypom

Tento recept je skutočnou jesennou pochúťkou. Kombinácia gnocchi a voňavej tekvice s chrumkavým syrom je skutočným potešením pre chuťové bunky a jedným z mojich najobľúbenejších jedál, keď sa ochladí.

Brokolicovo šunkový nákyp

Tento chutný, výdatný nákyp s brokolicou a šunkou je pravidelným favoritom na našom rodinnom obedovom stole. Vždy, keď ho pripravujem, kuchyňa nádherne vonia gratinovaným syrom. Súhra krémového syra, chrumkavej brokolice a pikantnej šunky je jednoducho neodolateľná a chrumkavý nákyp je čerešničkou na torte.

Francúzsky syrový nákyp s čerstvým špenátom

Quiche Florentine je elegantná francúzska odpoveď na raňajkový nákyp. Tento recept, plný špenátu, syra a vajec, uložený v maslovej kôrke, je mojím dlhoročným obľúbeným receptom. Často ho pripravujem na neskoré obedy alebo počas týždňa, keď je málo času. Ľahký a zároveň sýty quiche nikdy nesklame, jeho chute sú upokojujúce a klasické!

Cuketový nákyp

Recept na slaný cuketový nákyp, ktorý je jednoduchý a chuťovo výborný.

Ryžový nákyp s ovocím

Výborný ryžový nákyp s ovocím a penovou strieškou s bielok.

Ryžový nákyp

Rýchle, lacno, zdravo ,bez vrstiev

Šťavnatý ryžový nákyp s broskyňami

Toto je ten najlepší ryžový nákyp s ovocím aký som kedy jedla! Z ovocia môžete použiť broskyne ale výborne chutí aj s marhuľami alebo slivkami.

Jednoduchý brokolicový nákyp s karfiolom

Hladáte jednoduché a rýchle zeleninové jedlo? Vyskúšajte tento brokolicovo - karfiolový nákyp.

Karfiolový nákyp

Chutný karfiolový nákyp je kombináciou karfiolu, zemiakov, syra a smotany.

Šťavnatý ryžový nákyp

Ryžový nákyp s tvarohom pre všetky maškrtné detičky. Je to veľmi šťavnaté a chutné jedlo.
REKLAMA