Lasagne

Recepty na prípravu lasagní

14 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Lasagne. Nájdete tu 14 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Tieto recepty z kategórie Lasagne sa vám podarí zrealizovať za čas 30 - 120 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Cuketové lasagne, Cuketové lasagne bez mäsa, Lasagne s mletým mäsom, Vegetariánske lasagne. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Lasagne s kuracím mäsom

Tradičné lasagne, ale namiesto mletého mäsa obsahuje kuracie kúsky.

Recept pre začiatočníkov na Lasagne

Tradičné talianske jedlo, ktoré si jednoducho pripravia aj začiatočníci na obed alebo večeru.

Lasagne s mletým masem a bešamelem

Klasický italský recept na výživnou a lahodnou lasagne s mletým masem a krémovou bešamelovou omáčkou.

Bešamelová omáčka na lasagne

Bešamelová omáčka je jedna z tých kuchárskych záležitostí, bez ktorej si lasagne neviem ani predstaviť. Príprava je jednoduchá a rýchla, ale výsledok je vždy úžasný.

Lasagne so špenátom

Lasagne so špenátom sú mojím obľúbeným vegetariánskym receptom, ktorý som si v priebehu rokov obľúbila, keď som experimentovala s rôznymi variantmi tohto obľúbeného talianskeho jedla.

Tekvicové lasagne vegetariánske a chutné

Ako dlhoročný kuchár a milovník dobrého jedla som za tie roky vyskúšal a pripravil mnoho chutných jedál. Ale tieto tekvicové lasagne sú niečím výnimočné. Teplá, zemitá chuť tekvice spolu s krémovým syrom a bohatým korením vytvárajú skutočný chuťový zážitok. Tento recept som už mnohokrát pripravil pre priateľov a rodinu a vždy bol hitom. Preto som rada, že sa s vami oň môžem teraz podeliť.

Vegetariánske lasagne z pečenej tekvice, špenátu a ricotty

Toto úžasné vegetariánske jedlo spája sladkú a slanú chuť tekvice a špenátu so syrom ricotta a rezancami lasagne. Toto jedlo, poliate krémovou syrovou omáčkou, je dokonalým pohodlným jedlom na chladné dni.

Lasagne s mletým mäsom

Recept na najlepšie lasagne s mletým mäsom.

Vegetariánske lasagne

Recept na chutné zapekané vegetariánske lasagne s pečenou zeleninou.

Najlepšie lasagne

Lasagne sú jedným z najobľúbenejších tradičných talianskych jedál. Tieto výborné lasagne v sebe spájajú šťavnaté mleté mäso s paradajkovou omáčkou.

Lasagne "Bolognese"

Tak trochu po mojom :)
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Cuketové lasagne bez mäsa
Videorecept

Cuketové lasagne bez mäsa

Recept na cuketové lasagne fit

Cuketové lasagne

Nie sú to úplne klasické, ale cuketové lasagne. Recept som si poskladala podľa seba a to z bešamelovej omáčky, omáčky na spôsob bolognese a namiesto klasických lasagní som použila plátky cukety.

Lasagne s mletým mäsom

Talianska klasika upravená podľa mňa.
REKLAMA