Cícerová polievka

Recepty na prípravu cícerovej polievky

12 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Cícerová polievka. Čo tak jeden z týchto 12 receptov vyskúšať ešte dnes? Tieto recepty z kategórie Cícerová polievka sa vám podarí zrealizovať za čas 30 - 60 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Cícerová krémová polievka, Cícerová polievka z konzervy, Krémová fit brokolicová polievka s cícerom, Jednoduchá domáca zeleninová polievka. Vyskúšate ich aj vy?

Cícerová polievka pre deti

Perfektná cícerová polievka, ktorá zachutí nielen deťom.

Polievka z cíceru so smotanou a špenátom

Táto bohato ochutená, krémová polievka z cíceru je skutočne špeciálne jedlo. Kombinácia smotany a špenátu je ideálnou voľbou pre chladný zimný deň alebo priemerný pracovný deň.

Cícerová polievka so zeleninou

Recept na cícerovú polievku so zeleninou, ktorá je veľmi zdravá.

Vegánske sladké zemiaky a cícerové karí

Nie je nič lepšie ako teplá miska sladkých zemiakov a cícerového karí, ktorá nasýti vaše chuťové poháriky počas chladného večera.

Stredomorsky korenený zeleninový guláš z cíceru

Tento chutný stredomorský cícerový guláš je výdatné a sýte jedlo, ktoré pripravujem už roky.

Rýchla cícerová polievka

Recept na výbornú a rýchlu cícerovú polievku, ktorá je jednou z mojich najobľúbenejších jedál hlavne počas chladných zimných dní. Je bohatá na bielkoviny z cíceru a vitamíny z ostatnej zeleniny.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Cícerová polievka z konzervy
Videorecept

Cícerová polievka z konzervy

Recept na cícerovú polievku z konzervy, ktorá je pripravená do hodinky.

Jednoduchá domáca zeleninová polievka

Hľadáte zdravý a chutný spôsob, ako sa v zime zahriať? Vyskúšajte túto výdatnú a chutnú zeleninovú polievku, ktorá určite zasýti. A čo je najlepšie, ľahko sa pripravuje a môžete si ju prispôsobiť podľa svojich predstáv.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Hovädzia jogurtová polievka so zemiakmi a cícerom
Videorecept

Hovädzia jogurtová polievka so zemiakmi a cícerom

Najlepšia turecká jogurtová polievka akú poznám. Je ich niekoľko a všetky mám rada, ale táto je naozaj výnimočná😍 S kúskom chleba, alebo iného pečiva nahradí hravo aj hlavné jedlo.

Thajská kuracia polievka

Kuracia polievka nemusí vyzerať iba tak, ako ju všetci poznáme.

Krémová fit brokolicová polievka s cícerom

Vynikajúca krémová fit brokolicová polievka s cícerom, ktorú pripravíš veľmi rýchlo a jednoducho. My ju máme radi bez smotany, tento recept je naozaj výborný, odporúčame vyskúšať :)

Cícerová krémová polievka

Rýchla a jednoduchá fit cícerová polievka s mrkvou vhodná aj pre detičky. Môžete použiť aj uvarený ale nebojte sa, viete pripraviť aj vynikajúcu cícerovú polievku z konzervy.
REKLAMA