Cheesecake

Najlepšie recepty na cheesecake – S mascarpone, tvarohom a ovocím

80 receptov

Hľadáte ten najlepší recept na cheesecake? Z tejto kategórie sladkých cheesecake receptov bude náročné vybrať iba jedného adepta. Cheesecake ako koláč láka svojím prevedením a bohatou chuťou. S ovocím, karamelom alebo čokoládovou polevou sa stane ozdobou slávnostného stola. Na aký cheesecake máte chuť? Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty – čučoriedkový cheesecake, nepečený karamelový cheesecake, tvarohový cheesecake s ovocím, čokoládový cheesecake. Nedá sa im odolať!

Tvarohový cheesecake s jahodami

Tvarohový cheesecake s jahodami je osviežujúci dezert s chutným tvarohovým krémom a sviežimi jahodami.

Cheesecake s ricottou

Recept na pečený cheesecake s ricottou.

Cheesecake s čučoriedkami a špaldovým korpusom

Cheesecake s čučoriedkami a špaldovým korpusom je vynikajúci dezert, ktorý poteší všetkých milovníkov sladkostí. Špaldový korpus dodáva cheesecakeu jedinečnú nutričnú hodnotu.

Japonský cheesecake

Tento sladký japonský cheesecake sa výrazne líši od amerických či európskych verzií. Je nadýchaný, mäkký, skoro ako oblak, a nesmierne lahodný.

Cheesecake bez múky a cukru

Recept na malinový cheesecake bez použitia múky a cukru.

Hrnčekový mriežkovaný koláč s tvarohom

Hrnčekový mriežkový koláč s tvarohom je tradičný český recept, ktorý je obľúbený pre svoju jednoduchosť a lahodnú chuť. Tento koláč kombinuje chrumkavé cesto a jemnú tvarohovú náplň, ktoré spolu vytvárajú skvelú chuť a štruktúru.

Marhuľový cheesecake

Recept na marhuľový domáci cheesecake, ktorý sa pečie.

Cheesecake s čiernymi ríbezľami

Recept na svieži a kyselkavý pečený cheesecake s čiernymi ríbezľami.

Raw cheesecake

Táto verzia cheesecake je zdravšia alternatíva klasickému cheesecaku. Je bez mliečnych produktov, bez cukru a bez pečenia. Je úplne surová - RAW, plná chutí a dokonale nadchne každého milovníka koláčov.

Cheesecake s mascarpone a tvarohom

Mäkký, krémový cheesecake s mascarpone a tvarohom je lahoda, ktorú si zamilujú všetci milovníci sladkostí. Je ideálny pre veľké rodinné oslavy, firemné večierky alebo len tak pre chuť.

Čokoládový pečený cheesecake

Cheesecake vraj chutí najlepšie na nasledujúci deň. Neviem, ešte nikdy nám táto čokoládová dobrota nevydržala do druhého dňa.

Jahodový cheesecake

Recept na pečený jahodový cheesecake s mascarpone.

Cheesecake s jahodami

Recept na výborný nepečený cheesecake s jahodami.

Nepečený jahodový cheesecake

Tento nepečený jahodový cheesecake s mascarpone je ľahký, osviežujúci a dokonale sa hodí na horúce letné dni.

Zebrový cheesecake

Pod týmto názvom sa skrýva parádny dvojfarebný cheesecake s čokoládovou plnkou, ktorá sa ukladá na cesto na striedačku, čím vznikne zebrový efekt.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Domáci klasický cheesecake
Videorecept

Domáci klasický cheesecake

Pripravte si doma tento klasický cheesecake so smotanovým syrom a čučoriedkami. Poznáme pečené a nepečené cheesecaky. Konkrétne tento je sa pečie.
REKLAMA