Cheesecake

Najlepšie recepty na cheesecake – S mascarpone, tvarohom a ovocím

96 receptov

Hľadáte ten najlepší recept na cheesecake? Z tejto kategórie sladkých cheesecake receptov bude náročné vybrať iba jedného adepta. Cheesecake ako koláč láka svojím prevedením a bohatou chuťou. S ovocím, karamelom alebo čokoládovou polevou sa stane ozdobou slávnostného stola. Na aký cheesecake máte chuť? Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty – čučoriedkový cheesecake, nepečený karamelový cheesecake, tvarohový cheesecake s ovocím, čokoládový cheesecake. Nedá sa im odolať!

Gaštanový cheesecake

Po tom ako sme dostali jedlé gaštany sme sa rozhodli pripraviť z nich gaštanové pyré. A keďže milujem piecť cheesecake, vyskúšala som ho použiť aj doňho.

Cheesecake

Tvarohový cheesecake s horkou polevou ♥

Nepečený cheesecake s arašidovým maslom

Nepečený cheesecake s arašidovým maslom, ktorý chutí najlepšie s kávou alebo čajom.

Cheesecake čoko-malina

Receptov na cheesecake nikdy nie je dosť. Tento je s čokoládovým krémom a malinovou polevou. Doplnený veľkonočným zdobením

Čokoládový cheesecake s mascarpone

Tento recept na čokoládový cheesecake s mascarpone je pre milovníkov čokolády absolútne neodolateľný.

Nepečený ovocný cheesecake s mascarpone

Nepečený ovocný cheesecake s mascarpone je jemný a svieži dezert, ktorý oceníte najmä v letných mesiacoch. Je rýchly a ľahký na prípravu a jeho chladivý efekt je ako stvorený na záverečné osladenie dňa.

Vegánsky cheesecake

Tento vegánsky cheesecake je rovnako fascinujúci, ak nie viac, ako tradičný cheesecake z mlieka. Vychutnajte si toto bezlaktózové potešenie, ktoré neohrozuje klasickú chuť cheesecaku!

Zdravý pečený mangový cheesecake

Svieža, tropická chuť zrelého manga a krémové kopčeky tvarohovej dobroty harmonizujú s chrumkavou, maslovou kôrkou, vďaka čomu je tento mangový cheesecake dokonalým potešením pre vaše chuťové poháriky.

Fitness cheesecake bez cukru

Perfektný tvarohový fitness cheesecake bez pridaného cukru, ktorý si môžete dopriať aj keď držíte diétu.

Malinový nepečený cheesecake

Recept na výborný malinový cheesecake s mascarpone, ktorý si pripravíte bez pečenia.

Tvarohový koláč s čerešňami

Tvarohový koláč s čerešňami a drobenkou je skvelou kombináciou sladkého a kyslého, ktorá je ideálna ako dezert na nedeľné popoludňajšie posedenie pri káve. Je tiež ideálny pre každého, kto má rád čerešne, pretože sú súčasťou väčšej časti koláča.

Nepečený čokoládový cheesecake s mascarpone

Tento nepečený čokoládový cheesecake s mascarpone je neodolateľne chutný, sýty a prekvapivo jednoduchý na prípravu.

Tvarohový hrnčekový koláč

Chutný, rýchly a jednoduchý recept na tvarohový hrnčekový koláč s ovocím. Môžete použiť akékoľvek ovocie podľa chuti a sezóny.

Ľahký krémový pečený tofu cheesecake

Tento dezert je vynikajúcou obmenou tradičného cheesecaku, ktorý sa pripravuje z hodvábneho tofu. Tofu nielenže dodáva hodvábnu jemnosť, akú v iných cheesecakoch nenájdete, ale je aj príjemne zdravé. Tento krémový cheesecake nie je príliš sladký a zanecháva pocit sýtosti bez pocitu viny plného sacharidov.

Okrúhly koláč s tvarohom

Chutný a jemný okrúhly koláč s tvarohom a ovocím, ktorý sa rozplýva v ústach. Vhodný ako dezert pre celú rodinu.
REKLAMA