Zeleninové fašírky

Recepty na prípravu zeleninových fašíriek

92 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Zeleninové fašírky. Skúste ešte dnes jeden z týchto 92 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Zeleninové fašírky strávite, je 15 - 120 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Najlepšie zemiakové placky s chrumkavým povrchom, Famózne cuketové placky: Jednoduchá večera hotová do 15 minút, Pravé zemiakové placky, Cuketové placky v rúre. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Zemiakové placky s jogurtom

Nadýchané a chrumkavé ,vďaka mlieku a smotane- jogurtu.

Cuketové placky

Rýchly a zdravý obed. Cuketové placky, ku ktorým môžete doplniť syr, mäsko či zeleninku.

Tekvicové placky

Placky nemusia byť iba zemiakové

Zemiakové placky bez múky a vajec

Chutné a zdravé zemiakové placky, ktoré sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa vyhýbajú múke a vajciam.

Pohánkové placky

Zdravý a výživný recept, ktorý si zamilujete. Pohánkové placky sú vynikajúcou alternatívou k tradičným plackám a sú vhodné na raňajky, olovrant alebo večeru.

Placky z múky

Jednoduchý a rýchly recept na placky z múky. Tieto placky sú skvelé na raňajky alebo večere. Sú veľmi jednoduché na prípravu a môžete ich ľubovoľne kombinovať s rôznymi prílohami.

Brokolicové placky so syrom

Chutná večera alebo rýchly obed

Zemiakové placky z kaše

Zostala vám zemiaková kaša a je vám ľúto ju vyhodiť? Ja osobne nerada vyhadzujem zvyšky jedla.Skúste z nej spraviť takéto placičky.

Placky s kyslou kapustou

Jednoduchý a chutný recept na placky s kyslou kapustou. Ide o skvelý nápad na obed alebo večeru. Chuť kyslej kapusty dodáva týmto plackám jedinečný charakter, ktorý určite padne do chuti dospelým aj deťom.

Sýrové placky

Chutné a rýchle syrové placky, ideálne na raňajky alebo ako ľahká večera. Tento recept je veľmi jednoduchý a ľahko ho zvládnete aj vy.

Placky z tekvice

Chutné a jednoduché na prípravu placky z tekvice. Ideálne na jesenný obed alebo večeru.

Prívarok zo zelenej fazuľky s faširkou

Toto je taká slovenská klasika,výborná len tak s vajíčkom, faširkou a pre veľkých hladošov aj chlebom. 😉

Brokolicové placky (diétne)

Diétna večera,alebo raňajky podáva sa s dipom,alebo syrom ,rajčinou.

Zdravé zemiakové placky

Zdravá verzia tradičných slovenských zemiakových plackov, pripravená bez pridanej soli alebo tuku. Perfektné pre všetkých, ktorí sledujú svoj jedálniček.

Cuketovo karfiolové placky

Vkusné a zdravé placky z cukete a karfiolu sú ideálnou voľbou pre diétne jedlá alebo ako chutné jedlo pre deti. V tomto recepte je krok za krokom opísané, ako si ich pripraviť.
REKLAMA