Vyprážaná cibuľa

Recepty z vyprážanej cibule

167 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Vyprážaná cibuľa. Nájdete tu 167 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii Vyprážaná cibuľa si vyhraďte čas 15 - 360 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Mäsové guličky alá Ikea, Köfte turecké fašírky, Zeleninové fašírky, Marinované kuracie rezne. Vyskúšate ich aj vy?

Tekvicové placky

Placky nemusia byť iba zemiakové

Chrumkavá cibuľa

Chrumkavá cibuľa je skvelý snack alebo doplnok, ktorý dodá akékoľvek jedlo chrumkavosť a štipku chute. Hoci sa to môže zdať ako ťažká úloha, tento jednoduchý a rýchly recept vás presvedčí o opaku.

Brokolicové placky (diétne)

Diétna večera,alebo raňajky podáva sa s dipom,alebo syrom ,rajčinou.

Gnocchi s paradajkovou omáčkou

Jednoduchý a chutný recept na gnocchi s paradajkovou omáčkou. Toto talianske jedlo je perfektné pre rýchlu večeru alebo pohodový víkend doma. Podávajte ho so zeleným šalátom a pohárom červeného vína pre úžasné jedlo.

Curry z karfiolu a cíceru vegánske

Toto srdcové, mierne ostré curry vás nielen poriadne nasýti, ale je vďaka karfiolu a cíceru aj veľmi bohaté na živiny. Je ideálne ako chutná večera alebo obed.

Klasické kelové rolády

Pochúťka z nemeckej kuchyne, kelové rolády sú kelové listy naplnené mletým mäsom, ktoré sa dusia v chutnom vývare. Sú ideálne pre útulnú rodinnú večeru.

Náplň do morky bez mäsa

Chutná a výdatná náplň, dokonalá pre vďačný morka alebo ako príloha.

Varené zemiaky s Chili con Carne

Chutné jedlo, ktoré sa podáva s vynikajúcou kombináciou pečených zemiakov a pikantného Chili con Carne. Je to kompletné jedlo, ktoré poskytuje teplotu a pohodlie najmä v chladných dňoch.

Varené zemiaky so špenátom a fetou

Jednoduché a zdravé jedlo, ktoré je ideálne pre rýchlu večeru. Zmes čerstvého špenátu, feta syra a teplých zemiakov je jednoducho úžasná.

Polievka z kapusty

Sýta a zdravotne prospešná polievka z kapusty. Ideálna pre chladné dni. Všetky ingrediencie sa jednoducho uvária do mäkka!

Pečená divina v omáčke

Pikantné jedlo z diviny, ktoré je obľúbené najmä v chladnom období. Pečená divina sa dusí v aromatickej omáčke, vďaka čomu je obzvlášť jemná a šťavnatá. Jedlo sa najlepšie podáva s knedľou a červenou kapustou.

Dusená burgundská pečienka

Chutná burgundská pečienka s hojným množstvom vína. Tento tradičný recept je perfektný pre večeru alebo pre špeciálne príležitosti. Pečienka je jemná, zatiaľ čo víno dodáva hlbokú a robustnú chuť.

Vývar z diviny

Silný vývar z diviny s chrumkavou zeleninou a mäkkým mäsom, ideálny ako základ pre pikantné pokrmy alebo ako chutná polievka.

Závitky z morky

Závitky z morky je klasické maďarské jedlo, ktoré pripravujeme s nasekanou náplňou obohatenou o korenie. Tento recept je jednoduchý a rýchly, ideálny pre všedné večere alebo špeciálne príležitosti.

Tradičný jazykový ragú

Jazykové ragú je veľmi tradičné a delikátne jedlo, ktoré sa skladá z vareného hovädzieho jazyka v krémovej omáčke. Často sa podáva s pyré zemiakov a zeleninou.
REKLAMA