Vianočná kapustnica

Vianočná kapustnica - chutné a jednoduché recepty

49 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Vianočná kapustnica. Máme pre vás zbierku 49 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Tieto recepty z kategórie Vianočná kapustnica sa vám podarí zrealizovať za čas 30 - 240 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Rýchla kapustová polievka, Tradičná domáca kapustnica, Najlepšia silvestrovská kapustnica, Najlepšia kotlíková kapustnica patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Veľkonočná kapustnica

Údené mäso dá kapustnici dobrú chuť,,je ľahko navarená.

Kapustová polievka z ružičkovej kapusty

Táto polievka je plná chutí a veľmi výživná. Je ideálna pre chladné zimné večery alebo ako ľahký obed. Vďaka ružičkovej kapuste a mrkve je bohatá na vitamíny a vlákninu, takže je nielen chutná, ale aj zdravá.

Tukožrútska polievka bez kapusty

Jednoduchý recept na chutnú a tukožrútsku polievku bez kapusty.

Kapustová polievka s rajčinami a kelom

Táto chutná a bohatá polievka je ideálna pre studené zimné dni. Kombinácia kapusty, rajčín a kela vytvára vynikajúcu a výživnú jedlo.

Biela vianočná kapustnica

Táto biela vianočná kapustnica patrí medzi klasické vianočné jedlo, ktoré nesmie chýbať na žiadnom slovenskom vianočnom stole.

Polievka z kapusty

Sýta a zdravotne prospešná polievka z kapusty. Ideálna pre chladné dni. Všetky ingrediencie sa jednoducho uvária do mäkka!

Novoročná kapustnica

Recept na našu novoročnú kapustnicu, ktorá je ideálna na chladné zimné dni. Výborná kombinácia kyslej kapusty, mäsa, hríbov a klobásy vytvára lahodný gurmánsky zážitok.

Polievka z pekingskej kapusty

Chutná a výživná polievka, ktorá je ideálna na zahriatie v chladných dňoch. Môže sa podávať ako hlavné jedlo alebo ako predjedlo pred hlavným chod.

Kapustnica s hubami

Kapustnica s hubami je jednou z mojich najobľúbenejších polievok, najmä v zimných mesiacoch. Je bohatá na vitamíny a minerály, skvelá na posilnenie imunity a zohreje.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Vianočná kapustnica s údeným mäsom a klobásou
Videorecept

Vianočná kapustnica s údeným mäsom a klobásou

Recept na výbornú vianočnú kapustnicu s údeným mäsom a klobásou.

Rybacia polievka z kapra

Vianočná kaprová polievka je v našej rodine už po generácie neoddeliteľnou súčasťou Štedrého večera.

Vegetariánska kapustnica s tofu

Recept na chutnú kapustnicu s tofu, na ktorej si pochutia aj vegetariáni.

Kapria polievka

Polevka z kapra je klasickým jedlom českej kuchyne. Hlboká chuť kapra s príchuťou korenia a zeleniny z neho robí nezabudnuteľné jedlo.

Vianočná kapustnica s hubami

Recept na tradičnú vianočnú kapustnicu s klobásou a hubami.

Kapustnica so smotanou

Recept na najlepšiu kapustnicu s kyslou smotanou.
REKLAMA