Profilová fotka používateľa

Adela_cooks

20
počet receptov
7,1K
počet zobrazení receptov
37
počet pridaní receptov do obľúbených

Fit mrkvový koláč

Celozrnný fit mrkvový koláč je zdravou alternatívou, ktorá vám dodá energiu a vitamíny. Tento recept využíva celozrnnú múku a sladidlo na báze medu, čo z neho robí zdravšiu variantu klasického receptu.

Torta tvarohový Míša

Vynikajúca Míša torta, ktorá je obľúbená predovšetkým u detí. Je skvelým dezertom na akúkoľvek oslavu alebo udalosť. Poďme si Míša tortu spoločne pripraviť!

Zlepované kolieska

Tvarohový koláč s čerešňami

Tvarohový koláč s čerešňami a drobenkou je skvelou kombináciou sladkého a kyslého, ktorá je ideálna ako dezert na nedeľné popoludňajšie posedenie pri káve. Je tiež ideálny pre každého, kto má rád čerešne, pretože sú súčasťou väčšej časti koláča.

Penne cestoviny s kuracím mäsom

Penne cestoviny s kuracím mäsom je chutné talianske jedlo, ktoré kombinuje cestoviny penne al dente s kúskami kuracieho mäsa, omáčkou a korením a vytvára tak lahodnú kombináciu chutí.

Broskyňový zákusok

Tento lahodný a voňavý broskyňový zákusok s kyslou smotanou chutí rovnako dobre, ako vyzerá. Jeho najlepšou vlastnosťou je, že je veľmi jednoduchý na prípravu, takže ho zvládne aj menej skúsený kuchár.

Najlepšia žemľovka s tvarohom

Žemľovka s tvarohom je tradičná sladká pochúťka, ktorú si zamilujete pre jej jednoduchú prípravu a lahodnú chuť. Pečie sa vo forme a pripravuje sa z tvarohu, starých rožkov a vajec.

Vajíčková nátierka

Skúšali ste niekedy vaječnú nátierku? Je to dokonalá kombinácia krému a pikantnej chuti, ktorá zvýrazní chuť mnohých jedál.

Cuketový koláč s čokopolevou

Lahodný cuketový koláč s čokopolevou je netradičný, ale chutný spôsob, ako využiť našu obľúbenú, prebytočnú zeleninu - cuketu.

Top kategórie