Tvarohová torta

Recepty na prípravu tvarohovej torty

36 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Tvarohová torta – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 36 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Tvarohová torta si vyhraďte čas 15 - 405 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Tvarohový míša, Tvarohová plnka do torty, Oreo cheesecake, Tvarohový koláč s tekvicovým korením. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Tvarohový koláčik

Chutný so zeleným korpusom

Koláč zo špaldovej múky s tvarohom

Vláčny a ochutený tvarohom

Čierny koláčik s tvarohovým krémom

Jednoduchý koláč, ktorý vyzerá zaujímavo vďaka čiernemu kakau. Pripomína jedno veľké oreo. No narozdiel od neho, je nutričnejší s dávkou bielkovín.

Pomarančový tvarohový koláč

Osvežujúci pomarančový tvarohový koláč, ktorý sa v lete stane skutočnou špecialitou. Sladké a kyslé chutě sa v tejto božskej pečive skvele vyvažujú.

Najlepší citrónový tvarohový koláč

Príprava tohto citrónového tvarohového koláča je rovnako príjemná ako jeho konzumácia.

Pikantný limetkový tvarohový koláč

Tento sladký krémový tvarohový koláč dokonale vyvážený citrusovým puncom limetky je hitom každého stretnutia.

Dokonalý tvarohový koláč Čokoládový dezert

Spojenie bohatého krémového tvarohového koláča s lahodne jemnou a intenzívnou čokoládou v tomto dezerte je úplným pôžitkom.

Makový tvarohový koláč

Tento tvarohový koláč je ideálny pre milovníkov maku, má lahodnú krémovú konzistenciu, ktorá tvorí dokonalú harmóniu s hustou a sladkou makovou náplňou.

Tvarohový koláč s čerešňami

Tvarohový koláč s čerešňami a drobenkou je skvelou kombináciou sladkého a kyslého, ktorá je ideálna ako dezert na nedeľné popoludňajšie posedenie pri káve. Je tiež ideálny pre každého, kto má rád čerešne, pretože sú súčasťou väčšej časti koláča.

Najlepší šťavnatý jablkový koláč s krémom a tvarohom

Po rokoch skúseností s pečením v rodinnom kruhu nemôžem poprieť, ako dobre sa tento jablkový koláč s krémom a tvarohom darí pri každej príležitosti. Kombinácia sladkých jabĺk, krémového krému a čerstvého tvarohu je neprekonateľná a vždy je radosť ju piecť a vychutnávať.

Recept na jablkový tvarohový koláč

Vždy som bola veľkou milovníčkou tvarohového a jablkového koláča. Keď som tieto dva recepty spojila do jablkového cheesecaku, výsledok som si okamžite zamilovala. Tento koláč je hitom na večierkoch a rodinných stretnutiach. Sladká krémová náplň dokonale ladí s trpkou sviežosťou jabĺk a chrumkavým piškótovým základom.

Tvarohový hrnčekový koláč

Chutný, rýchly a jednoduchý recept na tvarohový hrnčekový koláč s ovocím. Môžete použiť akékoľvek ovocie podľa chuti a sezóny.

Tvarohové knedlíky

Recept na dobré tvarohové ovocné knedlíky

Autentický taliansky ricottový koláč

Tento tvarohový koláč zo syra ricotta namiesto bežného smotanového syra má v porovnaní s jeho americkým náprotivkom ľahší, výrazne taliansky nádych.
REKLAMA