Profilová fotka používateľa

vedresbogi

32
počet receptov
6K
počet zobrazení receptov
28
počet pridaní receptov do obľúbených

Makový Zserbó

Tento maďarský recept na makový zserbó je mimoriadne chutný a špeciálny dezert vyrábaný pomocou práškového pečenia. Bohatá, sladká plnka dokonale dopĺňa chutné, mäkké cesto.

Vianočný Bejgli

Tradičný maďarský vianočný dezert, ktorý je plný bohatých chutí a aromatickej náplne. Neoddeliteľná súčasť sviatočného stola.

Závitky z morky

Závitky z morky je klasické maďarské jedlo, ktoré pripravujeme s nasekanou náplňou obohatenou o korenie. Tento recept je jednoduchý a rýchly, ideálny pre všedné večere alebo špeciálne príležitosti.

Makové snehové rožky

Makové snehové rožky je chutný, maďarský typ cukrovinky, dokonalý zimný pôžitok. Maková náplň kombinovaná s ľahkým, krehkým cestom je vynikajúcou voľbou pre vianočné alebo novoročné sviatky, ale v skutočnosti ho môžete pripraviť kedykoľvek, keď máte chuť na niečo špeciálne. Recept je jednoduchý, ale výsledok je veľmi chutný.

Vianočný bezalkoholický punč

Tento korenistý, ovocný bezalkoholický punč je dokonalou voľbou pre vianočné párty, obzvlášť pre deti a tých, ktorí majú vodičské oprávnenie. Navyše je veľmi jednoduché ho pripraviť!

Klasické Vianočné rožky

Vianočné rožky sú obľúbené maďarské pečivo, ktoré sa tradične pripravujú počas vianočného obdobia. Sú to krehké sladkosti naplnené džemom a posypané vanilkovým cukrom, ktoré sú ľahko pripraviteľné a každý ich miluje. S nasledujúcim receptom dosiahnete dokonalý výsledok.

Orechové kiflice

Orechové kiflice je mimoriadne populárna maďarská pochúťka, ktorá sa robí so sladkou orechovou náplňou a posypáva sa práškovým cukrom. Počas vianočného obdobia s nimi často stretneme. Mäkký, príjemne sladký koláč je perfektným výberom, ak túžime po niečom skutočne špeciálnom dezerte, ale aj v priebehu týždňa k šálke kávy.

Silvestrovský studený tanier

Bohatý a rôznorodý silvestrovský studený tanier, ktorý uspokojí chuť každého. Hojný a chutný výber s mäsom a syrovými omáčkami, čerstvou zeleninou a ovocím. Ideálny party jedlo, ktoré môžeme pripraviť vopred.

Nutela vianočný stromček

Nutela vianočný stromček je nezabudnuteľne chutný vianočný dezert, ktorý navyše môže byť veľmi peknou dekoráciou na sviatočnom stole.

Pulyka pörkölt

A pulyka pörkölt hagyományos magyar étel, amelyet hozzáadott nélkül készítünk. Ez az ízletes étel tökéletes az ünnepekre, vagy bármikor, amikor valami különlegeset szeretne főzni.

Medovníkový vianočný stromček

Sladká a pôsobivá vianočná lahôdka, ktorá sa stane centrom rodinných stretnutí. Pripravte tradičný recept na medovníky, potom tvarujte cesto do formy vianočného stromčeka.

Vegetariánska plnená Kapusta

Toto je chutný maďarský recept, ktorý je ideálnou voľbou pre vegetariánov. Pripravuje sa s bohatými chuťami a zdravými ingredienciami, ideálny na chladné zimné dni.

Top kategórie