Studené jedlá/pokrmy

Studené jedlá/pokrmy - chutné a jednoduché recepty

799 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie studené jedlá/pokrmy. Nájdete tu 799 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie studené jedlá/pokrmy je - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Pórovo - jablkový šalát, Orechové šuhajdy, Zdravá cesnaková pomazánka, Výborný domáci parížsky šalát. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Univerzálne cesto na sušienky

Recept na univerzálne cesto na cukrovinky, ktoré možno použiť na rôzne druhy cukroviniek.

Kávový krém

Tento koláč s kávovým krémom robím už mnoho rokov. Talianska zrnková káva mi poskytuje najlepší zážitok z kávy, ktorá sa dokonale dopĺňa s trstinovým cukrom a zároveň dotvára chuť torty.

Slávnostné tiramisu s malinami

Tento recept na "Tiramisu s malinami posúva tradičný taliansky dezert na novú úroveň. Je ideálny na sviatočné obdobie. Maliny ho robia ľahkým a osviežujúcim. Tento recept som už viackrát pripravila pre priateľov a rodinu a vždy bol veľkým hitom!

Perníkové tiramisu v pohári

Jeden z mojich najobľúbenejších zimných dezertov je perníkové tiramisu v pohári. Spája v sebe slanú chuť vianočných perníkov s krémovou sladkosťou talianskeho tiramisu. Tento recept som robila nespočetnekrát a vždy bol veľkým hitom, najmä ako dezert na slávnostnú vianočnú večeru.

Kráľovská poleva

Kráľovská poleva je jedným z najobľúbenejších druhov polevy na zdobenie tort. Vďaka hladkému, lesklému povrchu a jednoduchej manipulácii je ideálna na detailné zdobenie tort, sušienok a iného pečiva.

Vyrobte si vlastné čokoládové ovocie

Tieto čokoládové plody sú splneným snom všetkých milovníkov čokolády a ovocia. Tento recept som prvýkrát pripravila pred niekoľkými rokmi, keď som hľadala ľahký, ale sladký a čokoládový dezert. Odvtedy sú na mojich oslavách veľmi obľúbené a medzi mojimi hosťami absolútnym hitom.

Krabia nátierka

Lahodná krabia nátierka, ktorá je ideálna na sendviče alebo raňajky.

Chrenová nátierka

Lahodná chrenová nátierka, ktorá je ideálna na sendviče alebo len tak na raňajky.

Hermelínová nátierka

Tento recept na erminovú nátierku je u nás doma absolútnym hitom. Je to rýchly a jednoduchý recept, ktorý je skvelý ako predjedlo alebo pohostenie na večierku.

Čokoládová poleva na cukrovinky

Čokoládová poleva, ktorá je ideálna na vianočné sušienky.

Perníkové guľôčky

Perníčky robím každý rok, nielen na Vianoce, ale aj kedykoľvek inokedy, keď máme doma chuť na niečo sladké. Milujeme ich voňavú, medom korenenú chuť.

Perníkové korenie

Milujem vôňu perníkového korenia. Krásne rozžiari každý perník a dodá mu tú pravú vianočnú vôňu a chuť. Skladovanie je úplne bezproblémové, najmä ak ho skladujete v uzavretej nádobe.

Karamelový krém

Recept na karamelový krém, ktorý možno použiť ako náplň do palaciniek, ako prílohu k pudingu alebo dezertom. Pripravujem ho často na rodinné oslavy a vždy je obľúbený. Milujem jeho jemnú karamelovú vôňu a plnú chuť, ktorá je sladká aj mierne horká.

Krém na vianočné cukrovinky

Je to naozaj univerzálny krém, ktorý môžete použiť na všetky druhy vianočného cukrovia.

Domáca lámaná čokoláda ako darček

Toto je jednoduchý recept na domácu lámanú čokoládu, ktorý som v priebehu rokov zdokonalila. Je to fantastický spôsob, ako vytvoriť individuálne, chutné pochúťky, ktoré sú hitom pre dospelých aj deti. Polevy môžete ľubovoľne obmieňať - dodajú čokoláde vlastný charakter - ideálny vianočný darček!

Perníková pena s malinami

Medovníková pena s malinami je výnimočný dezert, ktorý sa vždy dobre páči mojim hosťom, najmä v čase Vianoc. Zapôsobí svojou jedinečnou aromatickou chuťou a dokonalou rovnováhou medzi sladkosťou, sviežosťou a korenistosťou. A čo je najlepšie, jeho príprava je hračka! Čokoládová pena sa kombinuje s malinami a korenistými perníkovými omrvinkami.
REKLAMA