Ovsená kaša

Recepty na prípravu ovsenej kaše

31 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Ovsená kaša – vhodné na rôzne príležitosti. Jeden z týchto 31 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Ovsená kaša strávite, je 5 - 45 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Čoko pečená ovsená kaša, OVERNIGHT OATS, Čokoladová ovsená miska, Kaša z ovsených vločiek bez mlieka. Vyskúšate ich aj vy?

Pečená ovsená kaša

Rozmýľate nad obmenou obyčajnej ovsenej kaše? Skúste si ju takto zapiecť do malej misky.

Ovsená kaša s tekvicou

Rýchla a chutná

Vločky s proteínom

Výživná a chutná ovsená kaša s čokoládou a proteínom, ktorá vám poskytne dostatok energie na celý deň. Ideálna na raňajky alebo ako zdravý snack.

Zapekaná ovsená kaša

Zdravé raňajky na pár dní dopredu alebo pre celú rodinu? Pripravte deň vopred a ráno len vytiahnete a podávate.

Zdravé raňajky - varenie ovsenej kaše

Kaša bola v našej rodine vždy obľúbená. Najmä v chladných zimných mesiacoch alebo keď sa cítime trochu chorľaví, recept na túto hrejivú a zdravú kašu je ako stvorený - ľahko sa pripravuje a zakaždým s ňou dokážeme zázraky.

Ovsená kaša s malinami

Táto ovsená kaša s malinami je môj obľúbený spôsob, ako začať deň plný energie. Pripravujem si ju vždy, keď cítim, že potrebujem dodatočnú dávku energie. Maliny dodajú nielen chuť, ale aj vitamíny a ovsené vločky sú zdrojom vlákniny pre dlhodobé zasýtenie.

Kaša z ovsených vločiek bez mlieka

Recept na výbornú kašu z ovsených vločiek bez mlieka. Príprava je rýchla a jednoduchá. Sú vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy, vegánov alebo pre tých, ktorí sa snažia obmedziť príjem tuku.

Ovsená fitness kaša

Ovsená fitness kaša je ideálnym jedlom na raňajky, ktoré vás zasýti a dodá potrebnú energiu na celý deň. Je ľahko stráviteľná a pomáha pri redukcii hmotnosti.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Kaša z ovsených vločiek
Videorecept

Kaša z ovsených vločiek

Kaša z ovsených vločiek aj pre deti

Pečené ovsené vločky ("Baked Oats")

Zdravé a výdatné sladké raňajky.

Proteínová ovsená kaša

Rýchly recept na proteínovú ovsenú kašu s príchuťou čokolády s kúskami ovocia.

Vianočná ovsená kaša

Môj obľúbený recept na krémovú pudingovú kašu, ktorú si robím takmer denne, ale vždy ju nejak ozvláštnim.
REKLAMA