Ľanové semienka

Recepty z ľanových semienok

16 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Ľanové semienka. Jeden z týchto 16 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Tieto recepty z kategórie Ľanové semienka sa vám podarí zrealizovať za čas 10 - 100 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Plnené slané rožteky, Zemiakové placky, Tekvicové tyčinky, Cesnakové trojhranky patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Slané syrové pečivo

Výborná chuťovka k dobrému filmu alebo rýchle a jednoduché pohostenie pre návštevu.

Prekladané zemiakové pagáče

Jednohubka k večernému filmu alebo na oslavu. Výborné zemiakové pagáče posypané ľanom, sezamom, rascou alebo postrúhaným syrom.

Kávová smoothie miska

Skombinujte si raňajky a kávu do jednej kávovej smoothie misky! Táto krémová a lahodná smoothie miska je pripravená zo skvelých výživných ingrediencií ako je banán, avokádo, ľanové semiačka a mandľové maslo. Je to skvelý spôsob ako začať deň.

Lieskovcovo čokoládové koláčiky

Vianočné koláčiky plné čokoládovej chuti a lieskovcov.

Tekvicové tyčinky

Malé bagetky posypané rôznymi druhmi semiačok, vhodné asi ku každému jedlu.

Bábovka plná orechov a semienok

Ďalší tip na zdravú maškrtu, naši milujú bábovku na rôzne spôsoby - tentokrát sme skúsili orechovo - semienkovú a teeeeda, chuťovo skvelá a tá vôňa ☺️.

Čokoladová ovsená miska

Rýchly, jednoduchý a chutný recept na raňajky

Plnené lístkové rožky

Rožky z lístkového cesta, naplníme čo máme radi... Tip na jednoduché raňajky, večeru alebo desiatu. Chutia teplé aj studené.

Letný čerešňový koláč

Tento čerešňový koláč je super jemnučký a plný neodolateľných sladkých čerešní! Je to jednoduchý recept, ktorý si pripravíte raz dva.

Cesnakové trojhranky

Cesnakové trojhranky alebo slimáčiky u nás doma vedú. Nadýchané kysnuté cesto s plnkou podľa chuti. Dajú sa robiť aj na vegetariánsky spôsob, bez slaniny.

Camembert v lístkovom ceste

Camembert obalený v šunke a zapečený v lístkovom ceste... Rýchla príprava, či už na obed alebo ako teplá večera 🙂.

Monte palacinky

Tenké palacinkové cesto v kombinácii s krémovým Monte jogurtom.

Makové muffiny

Muffinky zo žitnej múky, s makom a čokoládou. Polovicu múky som zamenila za bezlepkovú a pomleté ľanové semienka.

Zemiakové placky

Obľúbené zemiakové placky ako ich máme radi. Príprava je veľmi jednoduchá a tento recept na zemiakové placky zvládne naozaj každý!
REKLAMA