Kvasenie

Kvasenie - chutné a jednoduché recepty

33 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie kvasenie? Ste tu správne! Nájdete tu 33 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie kvasenie strávite, je 5 - 600 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Domáca pizza, Najlepšie cesto na pizzu, Plnené slané rožteky, Syrové pagáčiky. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Dukátove buchtičky

Pre detičky veľmi obľúbený obed,,cesto robené v domácej pekárničke,,ale môžeš robiť akokoľvek Ti je lepšie. Cesto a buchtičky robím podľa mojej babičky.

Langoše od babičky

,,recept na chutné a nadýchané langoše"

Bazové víno z kvetov

Toto osviežujúce bazové víno z kvetov má lahodnú chuť, ktorá je ideálna pre teplé letné dni.

Kyslé mlieko

Kyslé mlieko je tradičný slovenský mliečny produkt, ktorý má silnú kyslosť a je bohatý na probiotiká. Tento recept je veľmi jednoduchý a jeho príprava netrvá dlho.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Kimchi
Videorecept

Kimchi

Kimchi je tradičná kórejská príloha zo solenej a fermetovanej zeleniny ako je kapusta Napa (čínska kapusta) a kórejská reďkovka.

Trnkové víno recept

Víno z trniek nazbieraných po prvom mraze.

Najlepšia domáca kvasená kapusta

Výborná kvasená kapusta.

Domáca čalamáda bez sterilizácie

Pripravte si domácu čalamádu. ktorú netreba sterilizovať a zostane chrumkavá a čerstvá. Výborne sa hodí napríklad k pečenému mäsu, rezňom, zabíjačkovým špecialitám.

Domáca kvasená zelenina

Rýchle, zdravé a jednoduché spracovanie zeleniny pomocou prirodzeného mliečneho kvasenia. Týmto spôsobom môžeme spracovať rôznu zeleninu - cvikla, reďkovka, kaleráb, pór, brokolica, karfiól.

Jablčný ocot

Domáci jablčný ocot.

Domáce ríbezľové víno

Recept na domáce ríbezľové víno

Babičkin marhuľový koláč

Marhuľový koláč s tvarohom a posýpkou je ten najvďačnejší koláč, ktorý môžete pripraviť z čerstvých marhúľ. Hotové leto na tanieri.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Najlepšie kvasené uhorky
Videorecept

Najlepšie kvasené uhorky

Rýchlo kvasené uhorky
REKLAMA