Kurací šalát

Recepty na prípravu kuracieho šalátu

34 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Kurací šalát – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 34 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Kurací šalát si vyhraďte čas - 90 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Gyros šalát s kuracím mäsom, Cestovinový šalát s kuracím mäsom, Fit cestovinový šalát s kuracím mäsom, Medovo-horčicové kuracie stripsy s pomarančovo-zeleninovým šalátom.

Kurací cestovinový šalát so zeleninou

Jednoduchý kurací cestovinový šalát so zeleninou, ktorý je ideálny ako hlavné jedlo.

Kurací šalát so zeleninou

Ľahký a chutný zeleninový šalát s kusmi kvalitného kuracieho mäsa je ideálnou voľbou pre zdravý obed alebo večeru. Príprava je rýchla a jednoduchá.

Cestovinový šalát s kuracím mäsom a syrom

Recept na jednoduchý cestovinový šalát s kuracím mäsom a cottage cheese.

Šalát s kuracím mäsom a ananásom

Tento šalát som objavil na jednej z mojich dovolenkových ciest, keď mi šéfkuchár ukázal svoj obľúbený spôsob kombinácie klasickej poľskej kuchyne s tropickými chuťami.

Konečný chrumkavý kurací šalát so zelerom

Tento recept je zmesou osviežujúcich a slaných chutí, ktoré skutočne prinášajú nádherný zvrat do bežného kuracieho šalátu.

Teplý grilovaný kurací šalát Fajita

Tento šalát Fajita je dokonalý - štipľavá, dymová chuť grilovaných komponentov fajita sa mieša so sviežimi, krehkými prvkami šalátu.

Horúci chrumkavý pikantný kurací šalát

Tento recept so šťavnatým grilovaným kurčaťom je dokonalý.

Kuracie prsia so zeleninovým šalátom

Rýchle a zdravé kuracie prsia so zeleninovým šalátom. Zeleninu si môžete zvoliť podľa vašej chuti alebo toho akú máte zrovna k dispozícii.

Cestovinový šalát s kuracím mäsom a smotanou

Recept na chutný cestovinový šalát s kuracím mäsom a smotanou, ktorý môžete jesť teplý ale aj studený.

Studený cestovinový šalát s kuracím mäsom

Perfektný studený cestovinový šalát s kuracím mäsom, ktorý sa hodí na pohostenie pre návštevu.

Domáci vyprážaný kurací rezeň Cézar šalát

V tomto pokrme sa snúbi chrumkavý kurací rezeň s klasickým, ale výrazným šalátom Cézar. Recept je jednoduchý, ale výsledok je naozaj fantastický.

Ako urobiť autentický thajský kurací šalát Larb

Thajský šalát Larb je ľahký, osviežujúci a plný jasných chutí.

Grécky šalát s grilovaným kuracím mäsom

Tento grécky šalát s kuracím mäsom je v mojej domácnosti obľúbeným receptom. Kombinácia ochuteného grilovaného kuracieho mäsa s čerstvou, chrumkavou zeleninou a pikantným syrom feta je výdatným, výživným a lahodným jedlom. Ako pri každom jedle, aj pri tomto používajte tie najčerstvejšie suroviny, aby ste dosiahli tú najlepšiu chuť. Sľubujem, že tento kúsok Grécka vás prenesie priamo do slnečnej taverny pri Stredozemnom mori!

Jednoduché zdravé sendviče s kuracím šalátom Waldorf

Sendvič s kuracím mäsom Waldorf je klasický, osviežujúci a výživný sendvič, ktorý je ideálny na akúkoľvek dennú dobu. Je kombináciou drveného kuracieho mäsa, chrumkavých jabĺk a hrozna, pikantných vlašských orechov a chrumkavého zeleru, zaliateho krémovým dresingom, a to všetko v chlebe podľa vášho výberu. Je to jednoduché, rýchle a sýte jedlo, ktoré ponúka textúru a chuť v každom súste.

Cestovinový šalát z kuracích pŕs

Recept na jednoduchý cestovinový šalát z kuracích pŕs.

Výborný šalát s kuracím mäsom

Recept na výborný šalát s kuracím mäsom a cherry paradajkami.
REKLAMA