Puding

Puding - chutné a jednoduché recepty

321 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie puding – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 321 receptov. Na prípravu v kategórii puding si vyhraďte čas 5 - 300 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Veterník na plechu, Úžasne krémový tvarohovo-marhuľový koláč, Koláč Orgazmus, Makový koláč s lesným ovocím a tvarohom. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Nepečený dezert so sušienkami, čoko pudingom a kávou

Nepečené a rýchlo hotové. Také dezerty sú ideálne najmä ak nemáte veľa času a máte chuť na niečo sladké. Ja som použila puding od značky allnutrition, ktorý stačí rozmiešať vo vriacej vode a tak je jeho príprava naozaj rýchla

Kokosovo ananásový zákusok

Zákusok inšpirovaný miešaným drinkom Piña colada. Kombinácia ananásu a kokosu tvorí tento ľahký chutný dezert

Pistáciový cheesecake

Milovníci pistáciových príchutí, toto je niečo pre vás. Nemusíte chodiť na drahé zákusky do cukrárne, keď si takýto skvelý dezert môžete pripraviť aj doma.

Hruškovo čokoládový tart

Tart v príchuti hrušky a čokoláda

Cheesecake s ovocnou polevou

A pre tých čo majú radšej svieže ovocné dezerty tu je aj cheesecake s ovocnou polevou.

Koláč s vanilkovým pudingom, sušienkami a čoko polevou

Spojenie jemnučkého korpusu, pudignovej vrstvy, sušienok a čokolády dokáže vytvorťi aj takýto pekný a chutný dezert

Mini galetky

Skúšali ste už galetku? Môžete si pripraviť jednu veľkú, alebo takéto v menšej verzii. Tieto vyšli výborne. KOmbinácia pudingu a džemu od allnutrition je mňamka.

Kakaové pudingové rožky

Chutné drobné pečivo

Cuketový brownie s tvarohom

Úžasný, vláčny, s tvarohovou vrstvou a zdravý. Aj takto sa dá opísať tento chutný koláč.

Rýchly koláč s čerešňami

Naozaj rýchly koláč, na ktorý vám postačí pár ingrediencií. Jogurtové cesto, minimum cukru a ovocie môžete aj obmeniť či už za jahody, ríbezle alebo marhule.

Rýchly koláč s čerešňami

Naozaj rýchly koláč, na ktorý vám postačí pár ingrediencií. Jogurtové cesto, minimum cukru a ovocie môžete aj obmeniť či už za jahody, ríbezle alebo marhule.

Tart alá Banoffee pie

Zdravšia a odľahčenejšia verzia dezert s názvom Banoffee pie. Kombinácia karmelu, banánu a šľahačky. Vyšiel dokonale. Mňam

Koláč s ovocím a tvarohom

Vláčny a šťavnatý koláč s tvarohom

Sypaný tvarohový koláč s ríbezľami

Hľadáte recept na chutný dezert, ktorý je jednoduchý na prípravu a nie je to klasický suchý koláč? Vyskúšajte tento sypaný s tvarohom a ríbezľami. Ovocie môžete obmeniť aj za iné.
REKLAMA