Posúchy

Posúchy - chutné a jednoduché recepty

13 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Posúchy? Ste tu správne! Nájdete tu 13 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii Posúchy si vyhraďte čas 15 - 150 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Podplamenník, Pravá talianská focaccia recept, Bryndzový podpecník, Klasický cesnakový posúch mäkký ako obláčik - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Cesnakové posúchy

Parádne jednohubky v podobe cesnakových posúchov, ktoré pripravíte do 30 minút.

Jednoduché základné cesto na chlieb Focaccia

Nie je veľa vecí, ktoré by boli tak nádherné ako čerstvo upečený chlieb focaccia s jeho lahodnou vôňou, ktorá sa šíri vašou kuchyňou!

Langoše - osúchy

Parádny recept ako urobiť langoše alebo tzv. osúchy.

Marhuľový osúch s posýpkou

Recept na kysnutý marhuľový koláč s posýpkou.

Podplamenník

Podplamenník alebo podpecník je druh chlebového posúcha, ktorý sa pripravuje z klasického kysnutého cesta, ktoré je ochutené bryndzou, cesnakom, cibuľou, slaninou, klobásou, oškvarkami, rascou, alebo bylinkami.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Pravá talianská focaccia recept
Videorecept

Pravá talianská focaccia recept

Recept na rýchlu talianskú focacciu

Domáce osúchy

Domáce cesnakové osúchy.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Rýchly posúch bez kysnutia
Videorecept

Rýchly posúch bez kysnutia

Rýchly, voňavý, velmi chutný posúch s droždím, ale bez kysnutia. Jednoduchšia príprava už ani nemôže byť 🙂 stačí vám len varečka.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Cesnakovo - bazalkový lámavý posúch
Videorecept

Cesnakovo - bazalkový lámavý posúch

Fantastická kombinácia cesnaku, bazalky a masla. Úžasne chutný a jednoduchý lámavý posúch/chlebík! Jednoduchá a rýchla príprava s fantastickým výsledkom, ktorý ani vás určite nesklame👍 Ja som sa ho naučila pred pár rokmi a odvtedy sa ho nevieme dojesť.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborné cibuľové posúchy
Videorecept

Výborné cibuľové posúchy

Skvelé kysnuté cesto plnené úžasnou cibuľovou plnkou. Jednoduché slané posúchy, ktoré sa hodia aj na obed či večeru ako príloha k dobrej polievke🙂

Bryndzový podpecník

REKLAMA