Müsli

Recepty na prípravu müsli

30 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Müsli na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 30 receptov vyskúšať ešte dnes? Na prípravu v kategórii Müsli si vyhraďte čas 5 - 120 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Domáca francúzska polievka, Müsli sušienky na raňajky pre deti, Pravá Grécka musaka, Zdravší banana split :).

Domáce baby můsli

Vhodné aj pre menšie detičky

Müsli sušienky na raňajky pre deti

Milujem tento recept na müsli sušienky. Sú chutné, zdravé a také jednoduché na prípravu, že ich rady robia aj moje deti. Sú ideálne na raňajky, desiatu medzi jedlami alebo popoludňajšiu sladkú pochúťku. Tento recept som vlastne robila už niekoľkokrát a som rada, že sa s vami oň teraz môžem podeliť!

Úžasná neťahaná jablková štrúdľa

Úžasná neťahaná jablková štrúdľa. Originálny recept, ktorý musíš mať v kuchárke!

Šťavnatá vianočka plnená jablkami

Šťavnatá vianočka plnená jablkami. To musíte vyskúšať. Budete to chcieť každý deň.
TASTElist
TASTElist
Náhľad receptu Šťavnatá vianočka plnená jablkami
Videorecept

Šťavnatá vianočka plnená jablkami

To musíte vyskúšať. Budete ju chcieť každý deň. Mňam.

Mušle v omáčke z bieleho vína

"Mušle v omáčke z bieleho vína" je klasický recept na morské plody, ktorý ma nikdy nesklame. Kombinácii čerstvých mušlí, voňavého cesnaku, jemného bieleho vína a jemnej pikantnosti chilli vločiek sa jednoducho nedá odolať. Či už ako ľahký hlavný chod, alebo ako súčasť viacchodového jedla, toto jedlo jednoducho vždy chutí dobre.

Domáca zdravá tyčinka Choc Chip Muesli

Tieto domáce müsli tyčinky s čokoládovými lupienkami sú dokonale vyvážené, pretože sú zdravé vďaka müsli a sladké vďaka čokoládovým lupienkom.
Romi
Romi
Náhľad receptu Zemiaková musaka
Videorecept

Zemiaková musaka

Tento tanier je jedným z najznámejších gréckych jedál, ale zároveň je náročné ho pripraviť. Tu nájdete najjednoduchší spôsob, ako pripraviť najchutnejšiu musaku.

Grécka musaka s baklažánom a mletým mäsom

Grécka musaka s baklažánom a mletým mäsom je chutný recept pre každého, kto má rád tradičnú grécku kuchyňu. Je to typické grécke jedlo a je vynikajúce teplé aj studené.

Zdravé domáce müsli tyčinky s orechmi a semienkami

Tieto zdravé müsli tyčinky sú plné výživných zložiek, ako sú ovsené vločky, orechy, semienka a sušené ovocie. Tieto tyčinky sú ideálne na rýchle raňajky alebo jedlo na cestách a určite vám dodajú energiu počas celého dňa. Sú tiež úplne vegánske a prirodzene sladené, takže sú zdravšou voľbou pre vaše chute na občerstvenie.
Tammy
Tammy
Náhľad receptu Chilli mušle s cesnakovou omáčkou
Videorecept

Chilli mušle s cesnakovou omáčkou

Jednoduché jedlo z morských plodov, ktoré si môžete pripraviť kedykoľvek, podávajte s petržlenovou vňaťou a chlebom.

Jablkový mušt

Recept na rýchly jablkový mušt, ktorý je bohatý na vitamíny.

Domáce Müsli

Domáce zapekané müsli je zdravá a výživná alternatíva k baleným cereáliam. Tento recept je flexibilný a môžete pridať akékoľvek suché ovocie alebo orechy, ktoré máte radi. Je ideálny na raňajky alebo ako zdravé občerstvenie v priebehu dňa.

Polievka z muškátovej tekvice

Recept na zdravú polievku z muškátovej tekvice, ktorá je vynikajúci zdroj vitamínov a minerálov, ale aj skvelá ingrediencia do polievok vďaka svojej výraznej a sladkej chuti.

Pravá Grécka musaka

Recept na pravú grécku musaku s mletým mäsom.

Paella

Paella je tradičné španielske jedlo, ktoré je známe svojou výraznou chuťou a bohatou kombináciou morských plodov.
REKLAMA