Mandľový koláč

Recepty na prípravu mandľového koláča

25 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Mandľový koláč – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 25 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Mandľový koláč strávite, je 5 - 125 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Švédsky mandľový koláč, Veľkonočná paska, Brownie z mandlovej muky, Mandľovo - lieskovcové linecké s vanilkou. Vyskúšate ich aj vy?

Fantasticky chutné mandľové makrónky

Mandľové makrónky sú v mojej rodine v čase Vianoc absolútnou nevyhnutnosťou. Sú sladké, chrumkavé a plné mandľovej chuti. Vďaka tomuto tradičnému receptu, ktorý som opakovane testovala a zdokonaľovala, sú moje mandľové makrónky pri každej sviatočnej príležitosti zaručeným hitom.

Florentínske mandľové sušienky

Tento tradičný taliansky koláčik je obľúbený v mojej rodine a u priateľov a ja ho pečiem každý rok na Vianoce. Dokonalá kombinácia chrumkavých mandlí, sladkého karamelu a horkej čokolády robí tieto sušienky neodolateľnými!

Mandľové rožky

Mandľové rožky sú jedným z mojich najobľúbenejších vianočných jedál. Pečiem ich pravidelne už niekoľko rokov a vždy si na nich pochutná celá rodina.

Mandľový chia puding

Recept na výborný mandľový puding s chia semienkami a čokoládou.

Vegánske vanilkové a mandľové sušienky

Tento recept na sušienky je môj obľúbený počas zimných prázdnin. Napriek absencii masla majú sušienky krásnu konzistenciu a neodolateľnú chuť vďaka kombinácii mandlí a vanilky. Použitie kokosového oleja namiesto masla dodáva sušienkam krásnu ľahkosť bez toho, aby to bolo na úkor ich chuti. Tento recept sme doma niekoľkokrát vyskúšali a zistili, že je vynikajúci!
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Švédsky mandľový koláč
Videorecept

Švédsky mandľový koláč

Recept na výborný švédsky mandľový koláč, v ktorom nie je použitá múka.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Cantuccini - Domáce mandľové sušienky
Videorecept

Cantuccini - Domáce mandľové sušienky

Výborné domáce talianske sušienky cantuccini s mandľami.

Mandľové linecké koláčiky s vanilkou

Naše milované linecké nesmú na Vianoce chýbať, u nás sú číslo 1. Vyskúšajte ich ešte dnes. Nech sa páči recept.

Mandľové mini cheesecakes s ovocím

Tieto nepečené parády si pripravíte veľmi jednoducho, pre všetkých milovníkov sladkého prikladám recept. Nech sa páči, nezabudnite si ho uložiť na neskôr.

Mandľové koláčiky

Skvelé vegánske koláčiky

Mandľové grilážové rezy

Skúste si vytvoriť tradičné grilážky trochu netradične.

Veľkonočná paska

Najlepšia veľkonočná paska s mandľami, sladký chlebík, ktorý nesmie chýbať na veľkonočnom stole. Ide o typický veľkonočný koláčik.

Mandľovo - vanilková bábovka s kakaovými bôbami

Od detstva milujem bábovky. Veľmi rada ich pečiem na rôzne spôsoby.. mrkvovú, orieškovú, špaldovú s kúskami čokolády a rôzne iné. Tentokrát to bude mandľová s vanilkovým sirupom a kakaovými bôbami.
REKLAMA