Kura

Kura - chutné a jednoduché recepty

470 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Kura na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 470 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Kura si vyhraďte čas - 550 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Kurací perkelt, Kurací stroganov, Úžasné strúhané zemiaky a kuracie mäso z jedného plechu, Kuracie soté na mexický spôsob. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Chrumkavé pečené plnené kuracie rolky

Krehké kuracie mäso, pikantná náplň a chrumkavá kôrka sa spájajú do tohto pokrmu, ktorý je nielen príjemný pre chuťové bunky, ale aj vizuálne atraktívny.

Kuracie stehná plnené hubami

Toto jedlo rada pripravujem na obed alebo večeru, najmä keď mám doma hostí. Zmes chutí húb, kuracieho mäsa a korenia je jednoducho neodolateľná a vždy mi zaručí pochvalu za moje kuchárske umenie. Navyše, toto jedlo je pomerne jednoduché na prípravu aj pre začínajúcich kuchárov.

Grilované kuracie stehná v rúre

Recept na vykostené kuracie stehná grilované v rúre.

Čínske rezance s kuracím mäsom a zeleninou

Recept na čínske rezance s kuracím mäsom a zeleninou, ktoré si pripravíte do hodiny.

Cestoviny s kuracím mäsom a rajčinovou omáčkou

Cestoviny s kuracím mäsom a rajčinovou omáčkou. Jedno z mojich obľúbených jedál, ktoré pripravujem pre seba a svoju rodinu.

Smotanová omáčka s kuracím mäsom

Smetanová omáčka s kuracím mäsom a hubami je obľúbeným jedlom nielen v našej rodine. Pravidelne ho pripravujem na víkendové obedy a všetkým vždy chutí.

Brokolica s kuracím mäsom

Túto brokolicu s kuracím mäsom máte na tanieri do pol hodiny.

Kuracie ragú so smotanovou omáčkou a hubami

Ako človek, ktorý trávi veľa času v kuchyni, som tento recept na dusené kuracie mäso pripravila už niekoľkokrát a vždy je to veľký hit. Je plný chuti, ľahko sa pripravuje a má ten "dobrý pocit" pohodlného jedla. Kuracie prsia sú dusené so zeleninou a hubami a dokončené vývarom a smotanou, ktoré sa hodia k ryži alebo čerstvému chlebu ako príloha.

Výdatná westernová panvica s kuracím mäsom a slaninou

"Západná panvica" je u nás doma často obľúbená, najmä cez víkendy, keď máme na varenie trochu viac času. Zmes šťavnatého mäsa, chrumkavej zeleniny a štipľavého korenia úžasne dotvára chuť BBQ omáčky. Táto kombinácia si nás zakaždým úplne získala a ja sa vždy teším na prípravu tejto panvice.

Kuracie pečienky na cibuľke

Výborné kuracie pečienky na cibuľke, ktoré najlepšie chutia s chlebom.

Kuracie rezance s ustricovou omáčkou

Recept na kuracie rezance s ustricovou omáčkou patrí medzi moje obľúbené. Obzvlášť sa mi páči kombinácia chutí - slanosť ustricovej omáčky sa dokonale spája s čerstvou zeleninou a kuracím mäsom.

Kurací perkelt so smotanou

Rýchly kurací perkelt so smotanovou omáčkou a cestovinou.

Pečené kuracie stehná s červenou kapustou

Klasické pečené kuracie stehná, ku ktorým som pripravila červenú kapustu.

Pečené kuracie stehná na zelenine

Jednoduché a chutné pečené kuracie stehná na zelenine, ktoré máte na stole do hodiny.

Kuracie rizoto s hubami

Recept na perfektné kuracie rizoto s hubami, ktoré je jednoduché na prípravu a nezaberie veľa času.

Marocký predkrm z kuracieho mäsa

Pastilla je marocký predkrm, ktorý si vychutnávame na sviatky, svadby a špeciálne príležitosti. Kuracia pastilla je zmesou sladkých a slaných chutí s chrumkavou vrstvou filo cesta, ktorá pri jedení chrumká! Príprava kuracej pastily je trochu náročnejšia na čas, ale je to chuťovo úspešný recept!
REKLAMA