Králik

Recepty na prípravu králika

17 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Králik na jednom mieste! Skúste ešte dnes jeden z týchto 17 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie Králik si vyhraďte čas - 180 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Recepty ako Najlepší zajačí perkelt, Pečený zajac so zemiakovou kašou, Zajac na smotane, Pečený králik so slaninou patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Králik na smotane(pácovaný)

Táto omáčka je podobná sviečkovej, ale predsa sa trošku odlišuje pretože je mäsko naložené v páci .Je výborná ,jemná a ľahká.

Králičia sviečková

Sviečková je tradičné české jedlo, ktoré môže byť pripravené aj z iného mäsa ako hovädzieho. Vyskúšajte túto variantu so šťavnatým králikom.

Opečené králičie stehná

Tradičné nemecké jedlo, ktoré zdôrazňuje jemnú chuť králika. Je perfektné pre rodinné stravovanie alebo špeciálnu príležitosť.

Dusený králik na zelenine

Recept na chutný dusený králik na zelenine.

Králičia paštéta

Králičia paštéta je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia vynikajúci a trochu jedinečný pokrm, ktorý poteší nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým chuťou. Jemné králičie mäso v kombinácii s príchuťou slaniny a zeleniny, uzavreté v chrumkavom cestíčku, je rafinovanou kombináciou, ktorá sa výborne hodí na slávnostný stôl alebo na výnimočnú príležitosť.

Králik na zelenine

Recept som sama vymyslela keďže môja vnučka nechce papať zeleninu a takto ju zjedla 😉omáčka je jemná a chutila veľmi 😃jednu nohu som nekostila pre foto 😉

Králik na paprike

Králik na paprike je tradičné slovenské jedlo, ktoré vyniká svojou jedinečnou chuťou a vôňou. Je to skvelý recept na spoločné rodinné obedy alebo večere.

Králik na zelenine

Ľahká príprava ľahký recept ,diétne a zdravé mäso

Zajac na smotane

K zajacu na smotane si môžete pripraviť knedľe, ryžu alebo cestovinu. Výborne chutí so všetkým.

Pečený zajac so zemiakovou kašou

Pomaly pečený, šťavnatý zajac so zemiakovou kašou.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Králik na kyslej kôprovej smotanovej omáčke
Videorecept

Králik na kyslej kôprovej smotanovej omáčke

Dusený králik na kyslej smotanovej omáčke s kôprom.

Pečený králik so slaninou

Pečený králik so slaninou a zemiakmi

Polievka z domáceho králika

Domáca polievka z králika

Najlepší zajačí perkelt

Recept na zajačí perkelt so smotanou

Zajac na smotane

Vynikajúci zajac (králik) na smotane s cestovinou.
Čo som dnes varil/a...rady a inšpirácie????????

Zajac na smotane

Toto je najjemnejší a najchutnejší recept na králika je to klasické francúzske jedlo, králik s horčicou alebo u nás známe aj ako králik na smotane.
REKLAMA