Kapustová polievka

Recepty na prípravu kapustovej polievky

47 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Kapustová polievka? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 47 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Kapustová polievka strávite, je 30 - 240 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Rýchla kapustová polievka, Goralská polievka, Tradičná domáca kapustnica, Najlepšia silvestrovská kapustnica - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Kapustová polievka z ružičkovej kapusty

Táto polievka je plná chutí a veľmi výživná. Je ideálna pre chladné zimné večery alebo ako ľahký obed. Vďaka ružičkovej kapuste a mrkve je bohatá na vitamíny a vlákninu, takže je nielen chutná, ale aj zdravá.

Tukožrútska polievka bez kapusty

Jednoduchý recept na chutnú a tukožrútsku polievku bez kapusty.

Kapustová polievka s rajčinami a kelom

Táto chutná a bohatá polievka je ideálna pre studené zimné dni. Kombinácia kapusty, rajčín a kela vytvára vynikajúcu a výživnú jedlo.

Biela vianočná kapustnica

Táto biela vianočná kapustnica patrí medzi klasické vianočné jedlo, ktoré nesmie chýbať na žiadnom slovenskom vianočnom stole.

Polievka z kapusty

Sýta a zdravotne prospešná polievka z kapusty. Ideálna pre chladné dni. Všetky ingrediencie sa jednoducho uvária do mäkka!

Novoročná kapustnica

Recept na našu novoročnú kapustnicu, ktorá je ideálna na chladné zimné dni. Výborná kombinácia kyslej kapusty, mäsa, hríbov a klobásy vytvára lahodný gurmánsky zážitok.

Polievka z pekingskej kapusty

Chutná a výživná polievka, ktorá je ideálna na zahriatie v chladných dňoch. Môže sa podávať ako hlavné jedlo alebo ako predjedlo pred hlavným chod.

Kapustnica s hubami

Kapustnica s hubami je jednou z mojich najobľúbenejších polievok, najmä v zimných mesiacoch. Je bohatá na vitamíny a minerály, skvelá na posilnenie imunity a zohreje.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Vianočná kapustnica s údeným mäsom a klobásou
Videorecept

Vianočná kapustnica s údeným mäsom a klobásou

Recept na výbornú vianočnú kapustnicu s údeným mäsom a klobásou.

Vegetariánska kapustnica s tofu

Recept na chutnú kapustnicu s tofu, na ktorej si pochutia aj vegetariáni.

Vianočná kapustnica s hubami

Recept na tradičnú vianočnú kapustnicu s klobásou a hubami.

Výdatná domáca polievka z kyslej kapusty

Nie je nič lepšie ako teplá a chutná polievka z kyslej kapusty počas chladných zimných dní. Tento recept je tradičným rodinným receptom, ktorý som robila nespočetne veľakrát. Vždy má sýtu a uspokojivú chuť a je dokonca vegetariánsky. Posypaná trochou rasce je gurmánskym zážitkom!

Kapustová polievka

Je to jedna z tých polievok, ktoré som robila už nespočetnekrát. Tento druh kapustovej polievky mi robí radosť počas zimných dní a je to jedlo, ktorému nechýba chuť ani výživné látky.

Klasické kapustové závitky plnené mletým mäsom

Tento recept na kapustové závitky ma naučila sesternica Hilda začiatkom deväťdesiatych rokov. V minulosti sa jej varenie neustále zlepšovalo a jej kapustové závitky sa stali legendárnymi. Toto tradičné jedlo som pripravovala nespočetnekrát. Podávať túto pochúťku je vždy mimoriadnym zážitkom. Domáce kapustové závitky sú chutné a sýte.

Diétna kapustová polievka

Recept na perfektnú kapustovú polievku, ktorá je vhodná na obed počas doby držanie diéty.

"Alsaský choucroute" - mäso s kyslou kapustou

Ako človek, ktorý prekročil nemecko-francúzske hranice, som si vo Francúzsku často pochutnával na choucroute. Potom som začal toto lahodné tradičné jedlo z Alsaska pripravovať doma pre svoju rodinu a priateľov, až kým som recept nezdokonalil. Nádherná zmes kyslej kapusty, pikantných chutí a výdatného bravčového mäsa je jednoducho neodolateľná.
REKLAMA