Jedlá z morských plodov

Recepty na prípravu jedál z morských plodov

42 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Jedlá z morských plodov. Jeden z týchto 42 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Jedlá z morských plodov je 10 - 255 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Krevety na masle s cesnakom, Rýchly tuniakový šalát s cestovinou, Krevetové POKE, Španielska paella originál recept - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Pasta s lososom

Rýchly obed z jedného pekáča

Krevety na cesnaku

Chutný a aromatický pokrm, ktorý zvládne pripraviť aj začiatočník. Krevety na cesnaku sú ideálnou voľbou pre rýchly obed či večeru.

Šalát z krabích tyčiniek

Ľahký a diétny šalát vhodný aj pri diéte.

Klasický homár

Vychutnajte si čerstvo pripravený, klasický homár, ktorý ponúka skutočné kulinárske potešenie. Toto jednoduché, ale rafinované jedlo sa podáva s lahodným bylinkovým maslom a je skvelou voľbou pre špeciálne príležitosti.

Jednoduché marinované krevety

Tento recept na marinované krevety je ideálny na slnečné popoludnie.

Ako uvariť krevety s chilli a cesnakom

Tieto krevety s chilli a cesnakom sú rýchlym a jednoduchým jedlom plným chuti.

Chutný vyprážaný indický krevetový rezeň

Podľa tohto receptu budete môcť priniesť tento exotický indický krevetový rezeň na váš stôl!

Domáca omáčka ku krevetám

Tento recept má dokonalú rovnováhu medzi štipľavou a sladkou chuťou a výborne dopĺňa šťavnaté krevety.

Mušle v omáčke z bieleho vína

"Mušle v omáčke z bieleho vína" je klasický recept na morské plody, ktorý ma nikdy nesklame. Kombinácii čerstvých mušlí, voňavého cesnaku, jemného bieleho vína a jemnej pikantnosti chilli vločiek sa jednoducho nedá odolať. Či už ako ľahký hlavný chod, alebo ako súčasť viacchodového jedla, toto jedlo jednoducho vždy chutí dobre.
Romi
Romi
Náhľad receptu Losos na zelenine
Videorecept

Losos na zelenine

Príprava lososa je naozaj jednoduchá! Pomocou tohto jednoduchého receptu sa dozviete, ako pripraviť lososa pečeného v rúre so zeleninou. Toto jedlo si zamiluje každý!

Krabie tyčinky a uhorkový šalát

Šalát z krabích tyčiniek a uhoriek je ľahko pripraviteľný a chutný nápad na šalát. Pripravila som ho už viackrát pri rôznych príležitostiach a vždy s veľkým úspechom. Je ideálny na rodinné oslavy, večierky a večere. Krabie tyčinky dodávajú šalátu jemnosť a uhorka osvieženie.

Čierne rezance s krevetami

Recept na čierne cestoviny s krevetami. Skvelé na romantickú večeru vo dvojici, ako aj na večeru s priateľmi.

Pikantné thajské krevety Satay Stir Fry

V tomto Stir Fry sa umami krevety, chrumkavá zelenina a pikantná omáčka satay spájajú do nádhernej symfónie chutí.

Rýchla a jednoduchá zmes morských plodov Stir Fry

Toto je jedno z mojich najobľúbenejších rýchlych a jednoduchých domácich jedál - krásne vyprážané morské plody. Je to zdravá ponuka plná dôležitých živín zo sortimentu zeleniny a morských plodov.

Najlepší jednoduchý grilovaný marinovaný mečiar

Tento zdravý a slaný pokrm sa na mnohých mojich letných grilovačkách tešil veľkej obľube. Marináda je jednoduchá, ale účinná a čas grilovania je krátky.

Šalát z chrumkavých vyprážaných kalamárov

Som vášnivým milovníkom morských plodov a šalát zo slaných a korenených kalamárov je jednou z mojich orientálnych pochúťok. Dokonalá kombinácia aromatických korenín, jemných kalamárov a osviežujúceho dotyku šalátu z neho robí neodolateľné jedlo.
REKLAMA