Bravčová panenka

Recepty z bravčovej panenky

58 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Bravčová panenka na jednom mieste! Skúste ešte dnes jeden z týchto 58 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Bravčová panenka je 15 - 480 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Najlepšia bravčová panenka s horčičovou omáčkou, Bravčová panenka na šťave, Šťavnatá bravčová panenka, Medailonky z bravčovej panenky s omáčkou. Vyskúšate ich aj vy?

Bravčové na hrášku

Bravčová panenka v slaninovom obale

Vynikajúce hlavné jedlo, ktoré lahodne chutí a pôsobí veľmi exkluzívne. Pripravené z bravčovej panenky ovinutej kvalitnou slaninou.

Bravčová panenka na prírodno s ryžou

Jednoduchý recept na bravčovú panenku pripravenú na prírodný spôsob so šťavnatou ryžou.

MEDAILÓNKY Z BRAVČOVEJ PANENKY NA SYROVEJ OMÁČKE S OPEKANÝMI ZEMIAKMI

Prvýkrát som robila panenku a musím povedať že bola chutná, tak si ju skúste spraviť aj vy, nezaberie ani veľa času a fajnovo sa najete.

Bravčová panenka Wellington

Bravčová panenka Wellington je elegantný pokrm, ktorý dokáže oslniť aj tých najnáročnejších stravníkov. Táto verzia klasického receptu Wellington nahrádza hovädzí filet za bravčovú panenku.

Bravčová panenka s hubovou omáčkou

Nechajte sa unášať vlnou chute s touto bravčovou panenkou, podávanou s hladkým a sametovým hubovým omáčkou. Ideálna na večeru so spoločnosťou alebo pre tých, ktorí milujú jemné a komplexné chute.

Zemiakové pyré s bravčovým mäsom

Klasický recept, ktorý si zamilujete aj vy. Zemiakové pyré so skvelou bravčovou panenkou, ktoré vás zahreje v chladných dňoch. Recept je jednoduchý a prekvapí vás svojim výnimočným chutným výsledkom.

Panenka na zelenine

Pečená panenka s cuketou, paprikou a cibuľou.

Cestoviny s panenkou

Recept na cestovinami s panenkou je jedlom, ktoré si zamilujú všetci milovníci mäsa a talianskej kuchyne.

Bravčový filet v listovom ceste

Perfektné jedlo pre elegantnú večeru: delikátny bravčový filet obalený v chrumkavom listovom ceste.

Bravčová panenka plnená slivkami

Chutné a voňavé bravčové mäso plnené sladkými sušenými slivkami, ktoré mu dodáva ten pravý šťavnatý a jedinečný výraz.

Plnená panenka

Recept na chutnú plnenú panenku so šampiňónmi, syrom a oravskou slaninou.

Bravčové filé v lístkovom cestíčku

Tento recept na bravčovú panenku v lístkovom cestíčku patrí medzi moje najobľúbenejšie. Kombinácia šťavnatého mäsa zabaleného v chrumkavom lístkovom cestíčku prináša na stôl chuťové poháriky. Vyžaduje si to trochu času, ale konečný výsledok námahu viac než vynahradí. Verte mi, robil som ho už desiatkykrát a vždy bol hitom!

Zapekané gyros cestoviny

Zapekané gyros cestoviny sú jedným z mojich obľúbených jedál, ktoré zvládne uvariť každý. Je to úplne jednoduché a univerzálne jedlo, ktoré sa dá prispôsobiť podľa chuti a dostupných surovín.

Bravčová panenka so smotanovou omáčkou

Bravčová panenka so smotanovou omáčkou, ktorá sa hodí na obed alebo večeru.
REKLAMA