Zeleninové placky

Recepty na prípravu zeleninových placiek

65 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Zeleninové placky na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 65 receptov vyskúšať ešte dnes? Na prípravu v kategórii Zeleninové placky si vyhraďte čas 15 - 120 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Najlepšie zemiakové placky s chrumkavým povrchom, Famózne cuketové placky: Jednoduchá večera hotová do 15 minút, Pravé zemiakové placky, Cuketové placky v rúre. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Pohánkové placky

Zdravý a výživný recept, ktorý si zamilujete. Pohánkové placky sú vynikajúcou alternatívou k tradičným plackám a sú vhodné na raňajky, olovrant alebo večeru.

Placky z múky

Jednoduchý a rýchly recept na placky z múky. Tieto placky sú skvelé na raňajky alebo večere. Sú veľmi jednoduché na prípravu a môžete ich ľubovoľne kombinovať s rôznymi prílohami.

Brokolicové placky so syrom

Chutná večera alebo rýchly obed

Zemiakové placky z kaše

Zostala vám zemiaková kaša a je vám ľúto ju vyhodiť? Ja osobne nerada vyhadzujem zvyšky jedla.Skúste z nej spraviť takéto placičky.

Placky s kyslou kapustou

Jednoduchý a chutný recept na placky s kyslou kapustou. Ide o skvelý nápad na obed alebo večeru. Chuť kyslej kapusty dodáva týmto plackám jedinečný charakter, ktorý určite padne do chuti dospelým aj deťom.

Sýrové placky

Chutné a rýchle syrové placky, ideálne na raňajky alebo ako ľahká večera. Tento recept je veľmi jednoduchý a ľahko ho zvládnete aj vy.

Placky z tekvice

Chutné a jednoduché na prípravu placky z tekvice. Ideálne na jesenný obed alebo večeru.

Brokolicové placky (diétne)

Diétna večera,alebo raňajky podáva sa s dipom,alebo syrom ,rajčinou.

Zdravé zemiakové placky

Zdravá verzia tradičných slovenských zemiakových plackov, pripravená bez pridanej soli alebo tuku. Perfektné pre všetkých, ktorí sledujú svoj jedálniček.

Cuketovo karfiolové placky

Vkusné a zdravé placky z cukete a karfiolu sú ideálnou voľbou pre diétne jedlá alebo ako chutné jedlo pre deti. V tomto recepte je krok za krokom opísané, ako si ich pripraviť.

Ovsené placky s banánom

Ovsené placky s banánom sú jednoduché a rýchle jedlo na raňajky alebo snack. Sú zdravé, chutné a sýte. Bez pridania cukru, ideálne pre deti.

Cibuľové placky

Tieto cibuľové placky sú rýchle, jednoduché a skutočne chutné. Sú ideálnou prílohou k väčšine hlavných jedál, ale môžu sa podávať aj samostatne alebo s omáčkou na zelenine či jednoduchou jogurtovou omáčkou.

Kukuričné placky

Jednoduché a chutné kukuričné placky, ideálne na raňajky alebo večeru.

Karfiolové placky so syrom

Chrumkavé karfiolové placky so syrom sú ideálnou voľbou pre rýchly a zdravý obed či večeru. Sú jednoduché na prípravu a výsledok stojí za to.

Placky z tvarohového cesta

Recept na kysnutie oblátok z tvarohového cesta.

Jednoduché chrumkavé syrové placky Halloumi

Toto je jednoduchý recept na Halloumi Fritters, ktorý si môžete pripraviť doma. Stále prináša vynikajúce výsledky!
REKLAMA