Zeleninové placky

Recepty na prípravu zeleninových placiek

85 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Zeleninové placky na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 85 receptov vyskúšať ešte dnes? Na prípravu v kategórii Zeleninové placky si vyhraďte čas 10 - 120 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Najlepšie zemiakové placky s chrumkavým povrchom, Famózne cuketové placky: Jednoduchá večera hotová do 15 minút, Pravé zemiakové placky, Cuketové placky v rúre. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Cuketové placky

Cuketu a mrkev nastrouháme nadrobno a vymačkáme pořádně všechnu přebytečnou vodu. Směs musí být úplně suchá. Do misky přidáme k zelenině dvě vajíčka, mouku a nadrobno nakrájenou šunku. Můžeme přidat i sýr pro lepší chuť. Jemně osolíme a pořádně promícháme.

Mrkvovo - petržlenové placky

Cuketové miniplacky z celozrnnej múky

Zdravšia a ľahšia verzia klasických placiek

Kukuričné placky

Tuniakovo mrkvové placky

Placky, na ktorých prípravu vám postačí pár ingrediencií a kontaktný gril (alebo toastovač).

Kukuričné placky

Chrumkavé kukuričné placky sú úžasnou voľbou pre rýchlu a výživnú večeru. Sú veľmi ľahké na prípravu a môžete ich podávať s rôznymi prílohami, podľa vlastnej chuti.

Cícerové placky

Hľadáte niečo nové ako inšpiráciu na obed? Tieto placky môžete využiť ako hlavné jedlo i večeru, ako prílohu či samostatne, doplniť podľa chuti, či už zeleninou, syrom, mäsom.... Je to na vás.

Fazuľkové placky

Jednoduchý a rýchly tip na jedlo.

Jablkové placky s jogurtovým dipom

Zdravý snack bez cukru vhodný aj pre deti

Cuketovo-syrové placky z rúry

Cuketovo-syrové placky z rúry

Mexické placky

Mexické placky sú obľúbeným pokrmom, ktorý je rýchly a jednoduchý na prípravu. Skvelý nápad na rýchly obiad alebo večeru.

Brokolicové placky so syrom

Brokolicové placky so syrom

Zemiakové placky s jogurtom

Nadýchané a chrumkavé ,vďaka mlieku a smotane- jogurtu.
REKLAMA