Závitky

Recepty na prípravu závitkov

40 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Závitky. Jeden z týchto 40 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na prípravu v kategórii Závitky si vyhraďte čas 15 - 210 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Kuracie závitky so slaninou, Najlepšie španielské vtáčky, Plnená bravčová rolka, Španielsky vtáčik trochu inak. Vyskúšate ich aj vy?

Čoko rolky

Tak jednoduché a tak chutné🤤

Profiterolky s parížskym krémom

Jednoduchý recept z odpaľovaného cesta s ľahučkým krémom.

Pizzové rolky

Tieto pizzové rolky musíte vyskúšať🤤🤤🍕

Španielsky vtáčik na hríboch

Tento recept sa varí viacerými spôsobmi, ja som si ho trodku upravila podľa seba.

Veľkonočné rolky

Tradičný český veľkonočný dezert, ktorý je sladký a chutný. Vyskúšajte tento jednoduchý recept a spravte svoje veľkonočné sviatky ešte sladšie.

Tortilla rolky so šunkou a syrom

Rýchle a chutné jedlo ideálne na raňajky, obed alebo večeru. Príprava trvá len krátku dobu a konečný výsledok je vždy uspokojivý.

Morčacie závitky s baby špenátom

Morčacie mäsko viacerých chutí .

Závitky z morky

Závitky z morky je klasické maďarské jedlo, ktoré pripravujeme s nasekanou náplňou obohatenou o korenie. Tento recept je jednoduchý a rýchly, ideálny pre všedné večere alebo špeciálne príležitosti.

Hovädzie rolky

Hovädzie rolky sú obľúbeným klasikom nemeckej kuchyne. Tento recept privedie tento klasik na novú úroveň. Budete to milovať!

Plnené šunkové rolky

Plnené šunkové rolky so syrom a cesnakom.

Rolky z údeného lososa

Tento recept je neuveriteľne jednoduchý a rýchly na prípravu a konečný výsledok vždy ohromí mojich hostí.

Chrumkavé pečené plnené kuracie rolky

Krehké kuracie mäso, pikantná náplň a chrumkavá kôrka sa spájajú do tohto pokrmu, ktorý je nielen príjemný pre chuťové bunky, ale aj vizuálne atraktívny.

Jednoduché raňajkové rolky

Vždy som milovala domáci chlieb. Jeho vôňa, chuť a štruktúra sú úplne neporovnateľné s tým, čo si kúpite v obchode. Často pečiem tieto jednoduché rožky na raňajky. Sú mäkké, nadýchané a ideálne na natretie maslom alebo džemom. Najlepšie zo všetkého je, že sú veľmi jednoduché na prípravu.

Čerstvá zeleninová rolka zabalená v uhorke

Tento recept milujem pre jeho jednoduchosť a sviežosť, nehovoriac o jeho vizuálnej príťažlivosti.

Klasické kapustové závitky plnené mletým mäsom

Tento recept na kapustové závitky ma naučila sesternica Hilda začiatkom deväťdesiatych rokov. V minulosti sa jej varenie neustále zlepšovalo a jej kapustové závitky sa stali legendárnymi. Toto tradičné jedlo som pripravovala nespočetnekrát. Podávať túto pochúťku je vždy mimoriadnym zážitkom. Domáce kapustové závitky sú chutné a sýte.

Ako si vyrobiť plnené steakové rolky

Vďaka jemnej rovnováhe chutí je tento poctivý, šťavnatý a lahodný steakový závitok ideálny na romantickú večeru alebo víkendové rodinné stretnutie.
REKLAMA