Zapekaná cuketa

Recepty zo zapekanej cukety

49 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Zapekaná cuketa. Jeden z týchto 49 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Zapekaná cuketa je - 80 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Zdravá a rýchla cuketová nátierka, Zeleninové ratatouille, Cuketové lasagne, Zapekaná cuketa so syrom a zemiakmi. Vyskúšate ich aj vy?

Pikantný zemiakový a zeleninový gratin

Tento lahodný gratinovaný zemiak so zeleninou patrí medzi moje obľúbené recepty. Chrumkavá syrová kôrka v kombinácii s aromatickými zemiakmi a chrumkavou zeleninou vytvára jedinečnú explóziu chutí. Tento recept som v mojej kuchyni pripravila už niekoľkokrát a vždy je to hit!

Zapekaná cuketa s paradajkami

Zapekaná cuketa s paradajkami je jedným z mojich obľúbených jedál. Toto jedlo je ľahké a svieže, presne to, čo potrebujete po dlhom pracovnom dni.

Zelenina v rúre so zemiakmi rýchly a jednoduchý vegetarián

Predtým, ako som objavila tento recept na zeleninu so zemiakmi v rúre, som sa často snažila pripraviť chutné jedlo, ktoré by bolo zároveň zdravé. Odkedy som tento recept pripravila prvýkrát, stal sa trvalou súčasťou mojej kuchyne. Kombinácia pečenej zeleniny a chrumkavých zemiakov je jednoducho neodolateľná a zakaždým sa teším, keď si ju môžem pripraviť.

Cuketový koláč s čokopolevou

Lahodný cuketový koláč s čokopolevou je netradičný, ale chutný spôsob, ako využiť našu obľúbenú, prebytočnú zeleninu - cuketu.

Zapečené zemiaky s cuketou

Recept na zapečené zemiaky s cuketou a slaninou.

Zapekaná cuketa s kuracím mäsom

Tento recept na zapekanú cuketu s kuracím mäsom je ideálny na chutný a zdravý obed alebo večeru.

Zapekaná cuketa s paradajkami a syrom

Recept na perfektné zeleninové jedlo - zapekaná cuketa s paradajkami a syrom.

Zapečená cuketa s mäsom

Recept na chutnú zapečenú cuketu s mäsom, ktorá sa hodí ako večera alebo predjedlo.
anna01
anna01
Náhľad receptu Hrnčekový perník
Videorecept

Hrnčekový perník

Lahodný cuketový hrnčekový perník je skvelou alternatívou klasického perníka. Vďaka cukete, koreniu a medu je perník krásne chutný a jemný, ale zároveň nízkokalorický.

Zapekaná plnená cuketa

Recept na zapekanú plnenú cuketu s mletým mäsom, paradajkami a bylinkami.

Zapekaná cuketa s mletým mäsom a zemiakmi

Recept na skvelú zapekanú cuketu s mletým mäsom a zemiakmi. Je to výborná zeleninovo - mäsová kombinácia.

Zapekaná cuketa s bryndzou

Tento recept na zapekanú cuketu s bryndzou je skvelý tip na letné obedy alebo večere. Cuketa je plná vlákniny a obsahuje veľa vitamínov, bryndza dodáva jedlu výraznú chuť a krémovú konzistenciu.

Zapečená cuketa s cesnakom

Recept na zapečenú cuketu s cesnakom, ktorá sa môže podávať ako príloha alebo hlavné jedlo.

Zapečená cuketa s mletým mäsom

Recept na v rúre pečenú cuketu s mletým mäsom a hubami.

Zapekaná cuketa s cestovinou

Zapekaná cuketa s cestovinou je jednoduché a výživné jedlo ideálne na rýchly obed alebo večeru. Cuketa dodáva jedlu vláčnosť a jemnú chuť, ktorú skvele dopĺňajú chrumkavé cestoviny.

Zapekaná cuketa so šampiňónmi

Pripravte si zdravú a chutnú večeru s týmto receptom na zapekanú cuketu so šampiňónmi Toto jedlo je výborné pre vegetariánov a ľudí dodržiavajúcich nízkokalorickú diétu. Podávajte ho ako hlavný chod alebo ako prílohu.
REKLAMA