Rybie špeciality

Rybie špeciality - chutné a jednoduché recepty

166 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie rybie špeciality na jednom mieste! Jeden z týchto 166 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie rybie špeciality je - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Losos na masle s horčicovou omáčkou, Losos na masle a cesnaku, Cestoviny s tuniakom a kukuricou, Cestoviny s lososom a smotanou. Vyskúšate ich aj vy?

Rybacia polievka

Je ľahká na prípravu zvládne ju uvariť aj začiatočník

Špagety s tuniakom

Tento recept na špagety s tuniakom je rýchly a chutný nápad na večeru.

Ryža s tuniakom a kukuricou

Tento recept ponúka rýchly a jednoduchý spôsob prípravy chutného a výživného jedla. Kombinácia tuniaka a kukurice je skvelým spôsobom, ako do nášho každodenného stravovania pridať trochu bielkovín a farby.

Treska tmavá na masle

Táto jednoduchá receptúra je perfektným spôsobom, ako si vychutnať chutnú a zdravú tresku tmavú. Treska je opečená na masle dozlatova, čo jej dodáva bohatú a lahodnú chuť. Toto jedlo je ideálne na rýchly obvod alebo romantickú večeru.

Zapekaná aljašská treska

Recept na chutnú zapekanú aljašskú tresku, ktorú si jednoducho pripravíte na obed alebo večeru.

Rizoto s tuniakom a zeleninou

Skvelý recept pre všetkých milovníkov zdravej stravy. Rizoto s tuniakom a zeleninou je vynikajúce a výživné jedlo, plné zdravých tukov a vlákniny.

Cestoviny s tuniakom a smotanou

Tento recept je skvelý pre rýchly a chutný obed alebo večeru. Kombinácia cestovín, tuniaka a smotany je neodolná.

Vajíčka plnené tuniakom

Jemné vajcia na tvrdo, plnené chutným tuniakom. Ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú rýchle a zdravé recepty.

Cuketové placky s tuniakom

Sýte a zdravé cuketové placky s tuniakom sú vynikajúcou voľbou pre rýchlu večeru alebo občerstvenie. S čerstvou zeleninovou oblohou tvoria skvelý, vyvážený pokrm.

Losos so špenátom

Jednoduchý a chutný recept na lososa so špenátom upravený na slovenský spôsob. Tento recept je ideálny pre rýchle a zdravé obedy alebo večere. Losos je výnimočne chutný v kombinácii so špenátom a cesnakom, ktoré dodávajú jedinečný nádych.

Tilapia grilovaná na panvici

Veľmi rýchly skvelý obed, ktorý sa da jesť aj v prípade, ak si strážite kalórie. Tilapia je jedna z veľmi chutných rýb, ktorá nezruinuje rozpočet.

Treska šalát

Recept na parádny šalát treska s majonézou.

Pečený amur

Čerstvý pečený amur, ktorý sa rozplýva na jazyku, ponúka výnimočný kulinársky zážitok.

Grilovaný tuniak s kuskusom

Grilovaný tuniak s kuskusom je zdravé, chutné a jednoduché jedlo, ktoré si zamilujete. Tuniak je bohatý na bielkoviny a omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dobré pre srdce. Kuskus je ľahko stráviteľný a dodá vám potrebnú energiu.

Treska z bielych rýb

Toto je recept na vynikajúcu tresku z bielych rýb, ktorá je ideálna na raňajky alebo večeru.

Tortilla s tuniakom

Jednoduchý a rýchly recept na tortillu s tuniakom. Ideálna na rýchly obed alebo ako občerstvenie na párty.
REKLAMA