Rozmarín

Recepty z rozmarínu

145 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Rozmarín na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 145 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Rozmarín si vyhraďte čas 10 - 360 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Pečená falošná hovädzia sviečkovica, Hovädzí rib eye steak recept, Zapečené penne cestoviny s kuracím mäsom a paradajkovou omáčkou, Šťavnatá bravčová panenka. Vyskúšate ich aj vy?

Vianočná pečená morka

Tento recept na chutného a šťavnatého pečeného moriaka sa stal mojím obľúbeným receptom na vianočné oslavy. Robila som ho už niekoľkokrát a nikdy ma nesklamal. Pečené mäso je dokonale jemné a šťavnaté a kombinácia korenín mu dodáva úžasnú sviatočnú chuť.

Recept na pečené bravčové brucho Porchetta

Tento recept sa výborne kombinuje s pečenými zemiakmi a čerstvým zeleným šalátom. Vychutnajte si túto klasickú taliansku špecialitu!

Chrumkavé pečené plnené kuracie rolky

Krehké kuracie mäso, pikantná náplň a chrumkavá kôrka sa spájajú do tohto pokrmu, ktorý je nielen príjemný pre chuťové bunky, ale aj vizuálne atraktívny.

Grilovaná ryba na panvici

Recept na chutnú grilovanú rybu na panvici. Sledujte postup a garantujem, že ryba bude úžasne jemná a šťavnatá.

Pečené morčacie prsia

Morčacie prsia sú jedným z mojich najobľúbenejších jedál! Tento recept som prvýkrát pripravila na Vianoce a odvtedy sa stal jednou z mojich značiek v domácej kuchyni. Mäso je šťavnaté, jemné a aromatické a pridanie byliniek mu dodáva jedinečnú chuť. Najdôležitejší je však správny čas pečenia - nie príliš krátky, aby mäso nebolo surové, ale ani nie príliš dlhý, aby sa nevysušilo.

Baranie klobásy

Recept na domáce baranie klobásy.

Americké zemiaky v šupke

Tento recept na americké zemiaky v šupke sa stal u nás doma rýchlo obľúbeným. Je to dokonalá kombinácia chrumkavej šupky zemiaka a mäkkého upečeného vnútra.

Dokonalá šťavnatá pečená morka

Tento pečený moriak nikdy nesklame svojím šťavnatým a chutným mäsom v kombinácii s chrumkavou a dozlatista opečenou kožou.

Chrumkavé zemiaky pečené v rúre Recept

Každé chrumkavé sústo týchto pečených zemiakov ponúka textúru a chuť hodnú toho, aby sa stali hlavným prvkom každého jedla.

Chrumkavé bravčové stehno pečené v rúre

Chrumkavý zlatistý povrch a jemný vnútrajšok tejto pečienky z bravčového stehna spolu s komplexnosťou chutí boli vždy hitom.

Pečené jahňacie stehno s kosťou

Recept na výborné pečené jahňacie stehno s kosťou, ktorého príprava síce zaberie viac času, ale výsledok stojí za to.

Dokonalé chrumkavé pečené zemiaky

Chrumkavé pečené zemiaky v kombinácii s nadýchaným vnútrom vám dajú chuť na ďalšie.

Grilované kuracie špízy

Často pripravujem grilované kuracie špízy pre rodinu a priateľov na letných grilovačkách. Sú rýchle, jednoduché na prípravu a vždy chutia fantasticky

Babičkine pečené kura s plnkou

Tieto hrejivé, upokojujúce chute obohatené o úžasnú zmes byliniek a korenín vždy vnesú do jedla nádych nostalgie.

Pečené celé kurča s čerstvou bylinkovou plnkou

Toto pečené kurča je výnimočné vďaka bylinkovej plnke. Dodáva kurčaťu toľko chuti a kuchyňa po nej nádherne vonia.

Pečené bravčové rebierka so zemiakmi

Recept na delikátne pečené bravčové rebierka so zemiakmi.
REKLAMA