Rozmarín

Recepty z rozmarínu

176 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Rozmarín na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 176 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Rozmarín si vyhraďte čas 10 - 360 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Pečená falošná hovädzia sviečkovica, Losos na masle a cesnaku, Pečená krkovička vcelku, Zapečené penne cestoviny s kuracím mäsom a paradajkovou omáčkou. Vyskúšate ich aj vy?

Pečené hovädzie mäso so zemiakmi

Pečené hovädzie mäso so zemiakmi je jedlo, ktoré je výživné a chutné. Ideálna voľba pre rodinný obed, ktorý si zamiluje každý milovník mäsa.

Kuracie stehná so zemiakmi v rúre

Chutné a šťavnaté kuracie stehná so zemiakmi, pečené do zlatista v rúre. Tento recept je ideálny pre rodinný obed alebo večeru.

Bravčové rezne v marináde

Chutné a šťavnaté bravčové rezne namočené v marináde. Perfektná voľba pre rodinný obed alebo večeru.

Pečené jahňacie stehno s cesnakom a rozmarínom

Toto chutné a aromatické jahňacie stehno je pečené do zlatista s cesnakom a rozmarínom.

Pečené kuračie stehná s zemiakmi

Chutné, šťavnaté kuračie stehná pečené do zlatova v spoločnosti aromatických pečených zemiakov. Ideálny pokrm na obedy pre celú rodinu.

Šťavnaté pečené kuracie stehná

Toto je recept na výborné a šťavnaté pečené kuracie stehná. Sú perfektným hlavným jedlom, ktoré možno podávať s obľúbenou prílohou.

Hovädzie soté

Chutný recept na hovädzie soté, ktoré si zamilujete.

Kuracie na pomarančoch

Kuracie na pomarančoch je skvelá voľba pre tých, ktorí si chcú vychutnať sladko-kyslú kombináciu chutí. Toto kuracie sa pečie v rúre s čerstvými pomarančmi a špeciálnou zmesou korenín.

Pečené telacie mäso v rúre

Tento tradičný slovenský recept na pečené telacie mäso v rúre je jednoduchý na prípravu a je plný chutí. Mäso je jemne marinované a pečené do zlatista, čo vytvára úžasnú chuť a textúru. Skvelý na rodinné obedy alebo večere.

MEDAILÓNKY Z BRAVČOVEJ PANENKY NA SYROVEJ OMÁČKE S OPEKANÝMI ZEMIAKMI

Prvýkrát som robila panenku a musím povedať že bola chutná, tak si ju skúste spraviť aj vy, nezaberie ani veľa času a fajnovo sa najete.

Vykostené kuracie stehná na grile

Dobrý recept na vykostené kuracie stehná, ktoré si ľahko pripravíte na grile.

Pečené jahňacie pliecko

Tento recept na pečené jahňacie pliecko s rozmarýnom a tymiánom je skvelý výber na originálnu večeru.

Kuracie na mede

Kuracie na mede je skvelé jedlo, ktoré je nielen veľmi chutné, ale aj zdravé.

Zapekané zemiaky v rúre

Vyskúšajte tento jednoduchý recept na vynikajúce zapekané zemiaky v rúre. Ideálna voľba pre zdravý obed alebo večeru.

Pečené kuracie prsia v rúre

Tento recept na pečené kuracie prsia v rúre je jednoduché, klasické hlavné jedlo na sviatky, ktoré je ochutené rozmarínom, šalviou a tymiánom. Je bez lepku.

Pečená divina v omáčke

Pikantné jedlo z diviny, ktoré je obľúbené najmä v chladnom období. Pečená divina sa dusí v aromatickej omáčke, vďaka čomu je obzvlášť jemná a šťavnatá. Jedlo sa najlepšie podáva s knedľou a červenou kapustou.
REKLAMA