Ríbezľový koláč

Recepty na prípravu ríbezľového koláča

43 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Ríbezľový koláč – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 43 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Ríbezľový koláč strávite, je 10 - 150 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Hrnčekový koláč s ríbezľami a posýpkou, Kakaové rezy so salkovou plnkou, Ríbezľový koláč so snehom, Výborný ríbezľový koláč zo snehom patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Ríbezľový koláč. Jednoduchý recept a veľmi chutný.

Ríbezľový koláč. Jednoduchý recept a veľmi chutný.

Ríbezľová torta

Roládová torta s ríbezľovým vkladom. Trochu menej tradičný spôsob torty, no myslím si, že vyzerá efektívne.

Ríbezľová torta

Jedna chutná svieža torta s ríbezľami a makom

Ríbezľovo- tvarohový koláč

Osviežujúci ríbezľový koláčik

Sypaný tvarohový koláč s ríbezľami

Hľadáte recept na chutný dezert, ktorý je jednoduchý na prípravu a nie je to klasický suchý koláč? Vyskúšajte tento sypaný s tvarohom a ríbezľami. Ovocie môžete obmeniť aj za iné.

Ríbezľový koláč so snehom

Koláčik ideálny na leto

Obrátený ríbezľový koláč

V lete máme dosť ríbezlí a samotné nám až tak nechutia. Preto ich čerstvé využívam do dezertov, alebo dávam do mrazničky na zimné pečenie. Ak ich máte aj vy, pripravte si z nich koláč.

Cviklový koláč s ríbezľovou vrstvou

Koláč zladený do rúžových farieb. Korpus z cvikly, vrstva z ríbezlí a poleva z ruby čokolády. Jednoduchý, rýchly, chutný a zdravý. Vhodný aj na raňajky.

Ríbezľovo tvarohový koláč

Tento nepečený ríbezľovo tvarohový koláč sa hodí ku káve alebo čaju.

Koláč s pudingom a ríbezlami

Ríbezle používam rada do koláčov, pretože samotné nám až tak nechutia a počas sezóny ich nestíhame jesť. Ak ich máte veľa, vyskúšajte tento koláč na plech doplnený o čokoládový puding. Zaujímavý je tiež cestom doplneným o krupicu

Makovo ríbezľová bublanina

Koláčik v kombinácii mak a ríbezle :) rýchly a jednoduchý na prípravu

Koláč s ríbezľovým pudignovým krémom

Ak máte v mrazničke zásoby ríbezlí, ponúkam recept na zákusok, v ktorom nejaké z nich spotrebujete. Navyše je jednoduchý na prípravu. A je krásne farebný.

Tvarohovo-ríbezľový koláč

Tento osviežujúci letný koláč s kombináciou tvarohu a čerstvých ríbezlí je ideálny na rodinné posedenie. Na prípravu tvarohovo-ríbezľového koláč je potrebných len niekoľko surovín a príprava je rýchla a jednoduchá.

Zdravý ríbezľový koláč

Recept na vynikajúci a zároveň zdravý ríbezľový koláč.

Hrnčekový koláč s ríbezľami a posýpkou

Tento hrnčekový koláč s ríbezľami a posýpkou je vynikajúci letný dezert, ktorý si zamilujete. Chuť čerstvých, jemne kyslých ríbezlí v kombinácii so sladkou posýpkou robí z tohto koláča perfektný záver akéhokoľvek jedla.
REKLAMA