Mrkvový koláč

Recepty na prípravu mrkvového koláča

36 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Mrkvový koláč. Čo tak jeden z týchto 36 receptov vyskúšať ešte dnes? Tieto recepty z kategórie Mrkvový koláč sa vám podarí zrealizovať za čas 20 - 120 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Svieži mrkvový koláč s ľahučkým krémom, mandarínkami a želatinou, Najlepšia mrkvová torta, Jablkovo-mrkvový koláč s posýpkou, Orieškovo - mrkvová torta patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Mrkvová torta

Rozhodla som sa pripraviť mrkvovú tortu podľa vlastného receptu. Bez kopy masla a cukru. A chutila výborne.

Mrkvovo jablkový chlebík

Hľadáte tip na sladký chlebík? Navyše chutný a zdravší, vhodný na raňajky či olovrant? Ponúkam recept na chlebík s mrkvou a jablkom. Podávať môžete s ľubovoľnou nátierkou, džemom či tvarohom

Mrkvová roláda

Blíži sa Veľká noc a mne sa s ňou spájajú aj mrkvové dezerty. Vyskúšajte túto roládu.

Mrkvová bábovka s tvarohom

Táto mrkvová bábovka s tvarohom je bohatá na chute a vynikajúca kombinácia mrkvy a tvarohu dodáva tejto bábovke jedinečný charakter. Je to ideálny recept pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové a chutné.

Mrkvovo mandlový koláč bez múky

Vynikajúci mrkvovo mandľový koláč bez múky, ktorý si vychutnáte pri káve alebo čaji.

Tvarohovo-mrkvová bábovka

Tento recept vám pomôže vytvoriť úžasnú tvarohovo-mrkvovú bábovku, ktorá je sladká, vláčna a plná chuti. Ideálna na popoludňajší čaj alebo ako dezert po dobrej večeri.

Mrkvový koláč s tvarohom

Chutný a jemný mrkvový koláč s tvarohom je vždy skvelou voľbou pre popoludňajšiu desiatu alebo dezert. Je plný vitamínov, takže sa nemusíte cítiť vinní, aj keď si dáte kúsok naviac. Tento recept je navyše jednoduchý a rýchly, takže aj menej skúsení kuchári si s ním ľahko poradia.

Mrkvové vianočné pečivo

Toto je klasický recept na vianočné mrkvové pečivo, ktoré sa hodí ku káve alebo čaju.

Mrkvovo orechový koláč bez múky

Zdravý mrkvovo orechový koláč, v ktorom nie je použitá múka.

Mrkvový koláč bez orechov

Mrkvový koláč bez orechov je jedným z mojich obľúbených receptov, ktorý som pripravovala už niekoľkokrát. Je chutný, šťavnatý, jednoduchý a ideálny pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú konzumovať orechy. Príprava nie je náročná a výsledok stojí za to.

Mrkvová bábovka s kyslou smotanou

Recept na chutnú mrkvovú bábovku s kyslou smotanou. Kyslá smotana tejto tradičnej bábovke pridáva chutný kyselkavý kontrast, ktorý skvele dopĺňa sladkosť mrkvy.

Mrkvovo - makový koláč

Recept na zdravý mrkvovo - makový koláč, ktorý sa hodí ku káve alebo čaju.

Mrkvovo jablkové muffiny

Recept na tieto mrkvovo-jablkové muffiny som objavila pred pár rokmi, keď som hľadala zdravé, ale zároveň chutné alternatívy na sladkosti. Odvtedy sa stal jedným z mojich obľúbených - je perfektný na raňajky, ako zdravý snack alebo dokonca ako dezert.

Mrkvové muffiny pre deti

Mrkvové muffiny sú zdravou a chutnou variantou tradičného pečiva. Vďaka tomu, že obsahujú mrkvu, sú plné vitamínov a vlákniny. Sú ideálne pre deti ako zdravá desiata alebo zákusok.
Mary_vari
Mary_vari
Náhľad receptu Mrkvové keksíky
Fotorecept

Mrkvové keksíky

Chrumkavé jesenné keksíky
REKLAMA